Cyrk Arena w Rzeszowie zaprasza

RZESZÓW. W ponad 2-godzinnym programie zaprezentują się w pokazach na arenie wielbłądy, kuce, lamy, konie, kozy, osły, zebry i psy oraz kangurek Hip-hop. Najmłodszych widzów zachwyci parada bajkowych postaci, zaprezentują się wybitni artyści areny polskiej. Cyrk Arena przedstawi mieszkańcom Rzeszowa nowy atrakcyjny program sezonu 2011 już w sobotę (12 marca) o godz. 14 i 17 oraz w niedzielę (13 marca) o godz. 12 i 16. Swój obóz cyrk rozbije przy ul. Wyspiańskiego obok Stadionu Resovii.

Moc niezapomnianych wrażeń dostarczą akrobacje napowietrzne na kole w wykonaniu Ludmiły Sergiejewej, antypody czyli żonglerkę nogami zaprezentuje Duo „Syrius”, balans ze szkłem na wysokim maszcie przedstawi Mirosław Żłotorowicz. Bawić Państwa będzie clown „Ferdynand Wspaniały”. Atrakcją sezonu jest kangur australijski oraz najmłodsza mieszkanka zwierzyńca 3-miesięczna wielbłądzica Jenny ze swoją mamą.

do “Cyrk Arena w Rzeszowie zaprasza”

  1. Janusz

    Cyrk Arena rozczarowuje. Informują, że cyrk ogrzewany i że sa lwy, a w środku zimno i tylko kuce, wielblady i szczury… Moim zdaniem wprowadza to w błąd! Naciągają klientów, występy cyrkowców średnie, występy treserów beznadziejne. Nie polecam.

Skomentuj

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.