Czarni znów na fali

Dawid Cempa zapewnił Czarnym zwycięstwo w starciu z ekipą z Przeworska.

CZARNI JASŁO – ORZEŁ PRZEWORSK. Ekipa Macieja Huzarskiego nie wygrała już od czterech spotkań.

Sprowadzony przed sezonem do Jasła Dawid Cempa po raz kolejny walnie przyczynił się do zwycięstwa Czarnych. Rosły napastnik w 60 min. pojedynku z Orłem Przeworsk, posłał piłkę między nogami Miłosza Lewandowskiego, rozstrzygając losy spotkania.

Starcie dotychczasowych sąsiadów w tabeli nie przyniosło zapowiadanych emocji. Szczególnie w trakcie pierwszej połowy wiało nudą, bowiem oba zespoły nie kwapiły się do zdecydowanych ataków. Dopiero po przerwie mecz nabrał lekkich rumieńców. Indywidualnie pociągnął Konrad Kukowski, minął kilku obrońców Orła i wyłożył piłkę jak na srebrnej tacy Dawidowi Cempie. Mający za sobą przygodę w ME Legii Warszawa zawodnik nie zmarnował wyśmienitej szansy, po raz szósty wpisując się w tym sezonie na listę strzelców. Podrażniony zespół z Przeworska ruszył do odrabiania strat, jednak na niewiele się to zdało.

CZARNI – ORZEŁ
1-0 (0-0)
1-0 Cempa (60.)
CZARNI: Kwiek – Setlak (69. Matysik), Bernacki, Maczuga, Dziobek, Warchoł (61. Munia), Chrząszcz, Kukowski, Cempa (89. Żuraw), Brągiel (88. Grzesiak), Bieniasz (69. Madejczyk).
ORZEŁ: Lewandowski – Jarosz, Sykała, Ukonu, Tworzydło (68. Kocur), Broda, Jędryka (77. Ziobro), Kowal, Zięba, Kurowski, Florek.
Sędziował Paweł Mokrzycki (Mielec). Żółte kartki: Broda, Jarosz. Widzów 600.

Tomasz Czarnota

do “Czarni znów na fali”

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.