Czas na rewanże

Fot. Wit Hadło

SUPERLIGA. W ten weekend nasze zespoły walczące w Superlidze zaczynają rundę rewanżową. Bijąca się o trzecią pozycję w tabeli Stal podejmie beniaminka z Piotrkowa Trybunalskiego. Znacznie trudniejsze zadanie czeka przemyski Czuwaj, który wybiera się do Puław.

Choć Piotrkowianin w minionej kolejce sensacyjnie ograł MMTS Kwidzyn, nikt się nie spodziewa, by kolejną niespodziankę ten zespół mógł sprawić w Mielcu. – Punktów przed meczem sobie nie dopisujemy, ale każdy inny wynik, aniżeli wygrana byłby dla nas porażką – nie ukrywa trener Stali Ryszard Skutnik.

Po kolejną lekcję
Nastroje panujące w obozie Czuwaju, delikatnie mówiąc, nie zachwycają. – Jesteśmy po prostu smutni – utyskiwał po niezwykle istotnym, a przegranym meczu z Miedzią Legnica Bogusław Kubicki, trener zasańskiej drużyny.

W pojedynku z Azotami ciężko liczyć na wyjazdowe przełamanie beniaminka, choć pierwszy mecz z puławianami „Harcerze” zagrali jak równy z równym. Aspirujący o medale zespół Marcina Kurowskiego nie może sobie jednak pozwolić na wpadkę z fatalnie spisującym się na wyjeździe Czuwajem. Jeśli przemyscy szczypiorniści nie zaczną w końcu zdobywać punktów poza domem, ich spadek z SuperLigi szybko się urzeczywistni.

STAL – PIOTRKOWIANIN
Sobota, godz. 18

AZOTY PUŁAWY – AZS CZUWAJ PRZEMYŚL
Sobota, godz. 18

p, tc

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o