Czas postawić tamę homopropagandzie!

Homoseksualni propagandyści z “Gazety Wyborczej” od kilku dni nakręcają akcję szczucia przeciwko nauczycielce z Wiązownicy. Dla lokalnych homoaktywistów, którym “nie jest wszystko jedno”, wypowiedzi i wpisy na Facebooku szkolnej pedagog, pod którymi podpisałoby się pewnie 95 procent mieszkańców Podkarpacia, posłużyły za pretekst publicznego donosu i zorganizowania medialnej nagonki. Na szczęście akcja rodzi reakcję i w obronie atakowanej nauczycielki stanęło spore grono osób, także tych o znanych nazwiskach.

To, że “Gazeta Wyborcza” uprawia homopropagandę jest jasne dla każdego, kto ma do czynienia z regularną lekturą tego pisma. Prawie nie ma numeru tej gazety bez odniesień do homo-ideologii. Lansowana na łamach GW tolerancja jest jednak wybiórcza i nie dotyczy np. katolików.

Jeszcze kilkanaście lat temu trudno byłoby uwierzyć, że w Polsce natarczywa homoseksualna propaganda znajdzie podatny grunt i wiernych wyznawców. Dziś, choć prywatnie większość z nas uważa przecież co innego, w oficjalnym przekazie dominują poglądy narzucane przez specjalistów od “śpiewu i mas” i tzw. homofobia urasta do rangi zbrodni. Zwykli zjadacze chleba godzą się z tym, bo na spektakularną walkę nie mają ani siły, ani odwagi.

Czas jednak postawić tamę homopolitrukom. Jeśli tego nie zrobimy teraz, wkrótce może być za późno. Polska w szybkim tempie powtarza drogę krajów Europy Zachodniej. Doprowadziło to tam do takich absurdów, jak sytuacja z Wielkiej Brytanii, gdzie dziennikarka w lokalnej rozgłośni podzieliła się ze słuchaczami wątpliwościami co do adopcji dzieci przez pary homoseksualne z uwagi na dobro dziecka. Następnego dnia trafiła na kilka godzin na komisariat, gdzie musiała tłumaczyć się ze swojej wypowiedzi.

Walka z homopropagandą jest tak naprawdę starciem dwóch cywilizacji. Wygrana jednej z nich zdecyduje o tym jak za kilka lat będzie wyglądać Polska i świat.

Krzysztof Kuchta

do “Czas postawić tamę homopropagandzie!”

 1. garda

  A dla mnie ten artykuł i opinie są g-no wart.

 2. roowwe

  Teraz jestem dumny że czytam Super Nowości. Brawo panie redaktorze. Świat oszalał a my wkraczamy w ten chocholi taniec. Czas to przerwać i normalność nazywać normalnością a nienormalność zboczeniem.
  Jeszcze raz gratuluje odwagi i tej „niepoprawności” w niezwykle „poprawnej” europejskiej rzeczywistości.

 3. zgrzyt

  Natalia chciałaby żyć w kraju,w którym ludzie nie będą dyskryminowani za cokolwiek. Znam damskiego boksera, który pije codziennie na koszt rodziny, a gdy wróci do domu, to matka z dziećmi nocuje. Czuję do tego gościa wstręt. Taki sam wstręt czuję do pederasty,który swoją orientację demonstruje publicznie. Taki się urodziłem i to nie moja wina. Mam jeszcze taką przypadłość, że jestem dumny z tego, że jestem Polakiem.

  • alex

   masz prawo do opini ,kiedys myslalam jak ty ale kiedy zaczelam raz pracowac z pewnym gejem , zobaczylam jak on cierpi ze jest inny ,nikt nie chce byc inny taki sie rodzi genetyka jest odpowiedzialna za takie zachowanie .Nalezy rozgraniczyc zboczencow od porzadnych ludzi ktozy sa tacy jak chciala genetyka ,wiecej tolerancji niech sie ludzie kochaja ,aby tylko innych nie krzywdzili .

 4. mania

  wspaniały artykuł – trzeba ludziom mówić prawdę, jeszcze raz dziękuję

 5. K.Bimbała

  Brawo Panie redaktorze !! – wreszcie utarł Pan nosa tej G…j propagandzie i zarazem wszelkiej maści palikociarzom oraz poplecznikom!. Tutaj nie ma czego komentować -ostanie zdanie powinno przemówić do wszelkiej maści pajaców wypisujących bezmyślnie , także na forum SN , a szczególnie Nowin. Bardzo dobrze że i u nas znalazł się ktoś umiejący wygarnąć krótko w stylu red.Ziemkiewicza , czy
  Pospieszalskiego!.

 6. Natalia

  W dzisiejszych Super Nowościach ukazał się artykuł Pana Krzysztofa Kuchty pt. „Solidarni z Elżbietą Haśko” oraz jego komentarz „Czas postawić tamę homopropagandzie”. To, co zastanawia to fakt, że w pierwszym „tytule” Pan Kuchta posiłkuje się słowem tak znanych „autorytetów” w kwestiach moralności, jak redaktor Terlikowski czy Senator Jaworski, nie prezentując zdania żadnego specjalisty ani osób mających zdanie odmienne – ot rzetelność dziennikarska. Gdyby Pan Kuchta napisał taki artykuł w normalnym europejskim kraju, choćby w GB, już by dziś nie pracował, no chyba, że byłaby to gazeta pokroju „Frondy”, ale nie lokalny dziennik. Szanowny Panie Krzysztofie, po pierwsze: ani Pana zasługą, że jest Pan heteroseksualny, ani homoseksualistów „winą”, że mają odmienną orientację. Ja chcę żyć w kraju, w którym ludzie nie będą dyskryminowani ze względu na cokolwiek, w tym orientację seksualną, kolor skóry czy światopogląd. Oczekiwałabym, że media, które są czynnikiem opiniotwórczym i kształtują świadomość społeczną, będą raczej propagowały idee równości, niż przyczyniały się do eskalacji nienawiści i utrwalały stereotypy w myśleniu.

  • asior

   to jest właśnie tolerancja homoterrorystów: „zamknąć usta” (cytat z GW),”nie pracował” (cytat z komentarza powyżej), można mieć tylko takie zdanie jak GW, moi drodzy mamy wolność słowa i myślenia gwarantowane przez konstytucję!!!

  • roowwe

   Bardzo sensowny artykuł w Super Nowościach. Brawo redaktor Krzysztof Kuchta. Powtórzę za redaktorem: Czas postawić tamę homopropagandzie. Nie potrzeba tutaj żadnych autorytetów aby stwierdzić co jest normalnością a co jest zwykłym zboczeniem. Jeżeli ktoś kogoś dyskryminuje to zapewne jest to Gazeta Wyborcza, która w chamski sposób atakuje nauczycielkę wyrażającą swoje poglądy. Każdy w wolnym kraju ma prawo do wyrażania opinii na każdy temat. Zboczeńcy nie są tematem tabu a nauczycielka nikogo nie obraża. Ma prawo twierdzić, że zboczeńców należy leczyć bo są pomyłką natury( to akurat moje stwierdzenie)

  • Bolek

   Nie wszystko co europejskie jest mądre, akurat w tej sprawie powinniśmy się cieszyć że Pan Kucht może coś takiego napisać i nie straci pracy, Pani się marzy jakiś totalitaryzm, z jedyna słuszną linią, i oby ludzi o Pani poglądach było coraz mniej.
   A ja nie chcę żyć w kraju rządzonym przed dyktaturę, pozdrowienia dla Pani Elżbiet Haśko:)
   A Pani Natalia niech nauczy się pluralizmu;)
   Tak więc na koniec: STPOP homopropagandzie – możemy uniknąć błędów państw zachodnich!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.