Czołówka gwiazd w nowym thrillerze

Anna Dereszowska

Padł pierwszy klaps na planie nowego polskiego thrillera. W filmie “Sęp” zagrają m.in. Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński, Anna Dereszowska i Daniel Olbrychski. Thriller „Sęp” w reżyserii i na podstawie scenariusza Eugeniusza Korina inspirowany jest “Infiltracją” Martina Scorsese.

Producent filmu przekonuje, że scenariusz tego thrillera jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, a mocną stroną projektu będzie strona wizualna.
Zdjęcia właśnie się rozpoczęły i potrwają do pierwszych dni września. Na planie filmowym pojawią się m.in.: Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński, Daniel Olbrychski, Anna Przybylska, Anna Dereszowska, Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski i Mirosław Baka.

- To będzie thriller sensacyjny. Gram policjanta, który pracuje w wydziale wewnętrznym. To jest bardzo precyzyjnie i dynamicznie skomponowana intryga. Będzie to kino szybkie i pełne energii – powiedział Michał Żebrowski, odtwórca głównej roli.
Przez wiele dni przed rozpoczęciem zdjęć aktorzy uczestniczyli w próbach, brali udział w ćwiczeniach fizycznych i treningach kaskaderskich. – Zabrałem się za to kilka miesięcy temu. Jestem 10 kilo chudszy, czuję się lepiej, a teraz zabieram się do pracy – wyjaśnił Żebrowski.

Jak powiedział dystrybutor filmu szczegóły produkcji owiane są tajemnicą. Wiadomo tylko, że premiera ma odbyć się na początku 2012 r.
Współpraca Eugeniusza Korina i Michała Żebrowskiego nie jest przypadkowa. Artyści od roku prowadzą Teatr 6. Piętro w Warszawie.

PAP, tz

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.