Czy Bayer Full podbije Chiny?

Fot. MWmedia

Kontrakt na 67 mln płyt, koncerty, pośrednictwo w polsko-chińskich kontaktach – tak mijający rok podsumowuje lider Bayer Full Sławomir Świerzyński. A rok 2012? – To będzie Rok Smoka – zapewnia Świerzyński, który w sierpniu wystąpi na Festiwalu Chińskiej Piosenki.

Zespół przygotowuje się do inwazji na Państwo Środka: 4 sierpnia Bayer Full wystąpi jako gwiazda podczas Festiwalu Piosenki Chińskiej w Hebronie. Grupa wykona trzy chińskie piosenki oraz zagra 45-minutowy recital. – Na tej imprezie będą wszystkie chińskie media – to zadecyduje o naszej dalszej karierze w tym kraju – nie kryje ekscytacji Świerzyński.

Skąd takie zainteresowanie Chińczyków polskim zespołem? – Bo Chińczycy są autentycznie zainteresowani Polską, a my jesteśmy pierwszą grupą stąd, która próbuje tam zaistnieć – wyjaśnia Świerzyński. I nie ukrywa, że są na to duże szanse…

Wrażenie robią cyfry: 67 milionów płyt, wywiad dla „lokalnej” TV, której program dociera do 60 milionów odbiorców, „mieścina” Hebron, gdzie na festiwal czeka 10 milionów Chińczyków. – To duży kraj – przytakuje Świerzyński i nie zaprzecza, że można tam robić dobre interesy. Jakie? Polski miód, wędliny, polska żywność jest tam mile widziana. Co ma do tego Bayer Full? – Dzięki muzyce jesteśmy już znani, ułatwiamy możliwość spotkania i pogadania o interesach – mówi lider Bayer Full.

PAP Life

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments