Czy Joanna Mucha jest ładna?

Fot. Archiwum

KRAJ. Joanna Mucha czyli ekonomistka ministrem sportu

Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich była nominacja Joanny Muchy na ministra sportu. W końcu pani minister jest z wykształcenia ekonomistką. Już kilka razy popisała się niekompetencją w sprawach sportu. Przy nominacji pani minister pojawiły się komentarze, że stanowisko swoje otrzymała tylko dlatego, że jest ładna i ma służyć jak twarz rządu i rzecznik bardzo trudnej sprawy jaką jest przygotowanie do Euro 2012.

Wydaje się, że trafne jest sformułowanie Jana Tomaszewskiego. – Minister wpadła w rosół, który nagotował jej poprzednik, Mirosław Drzewiecki – stwierdził poseł Tomaszewski. Jest coś na rzeczy ponieważ sprawa Rafał Kapler, byłego szefa Narodowego Centrum Sportu, który według medialnych doniesień ma otrzymać zawrotną nagrodę wysokości 0,5 mln zł. Rafał Kapler był odpowiedzialny za organizację Euro. Mistrzostwa nie są jeszcze gotowe, ale odchodząc z Narodowego Centrum Sportu i tak otrzyma nagrodę. Tylko, że to nie Joanna Mucha podpisywała z nim umowę. Natomiast teraz to właśnie młoda pani minister musi wypić piwo, naważone przez poprzedników. To właśnie na Joannę Muchę spada krytyka oraz obowiązek tłumaczenia się ze sprawy.

Na  karierze w ministerstwie sportu młodej posłanki cieniem też położyła się sprawa zatrudnienia na stanowisku wiceszefa Narodowego Centrum Sportu Marka Wieczorka, właściciela salonów fryzjerskich. Media podważały jego kompetencję twierdząc, że nie ma doświadczenia w zarządzaniu ośrodkami sportowymi. Joanna Mucha broniła swojej decyzji twierdząc, że Wieczorek ma odpowiednie wykształcenie.

***

Jeśli mamy takiego premiera i ministrów to można wróżyć rozkwit sceny kabaretowej. Przez lata nie było z kogo się śmiać. Teraz władza dostarcza kabareciarzom aż nazbyt wiele powodów do żartów. Joanna Mucha jest jednak w gruncie rzeczy postacią tragiczną. Została posadzona na minie, jaką jest bałagan z Euro 2012. Najprawdopodobniej została przeznaczona do zdjęcia ze stanowiska zanim je otrzymała. Możliwe, że ma być tylko kozłem ofiarnym, który zbierze na siebie krytykę a potem odejdzie w niesławie.  Nie jest jedynym takim przykładem w obecnym rządzie. Na podobną minę trafił też Bartosz Arłukowicz, minister zdrowia. Musi tłumaczyć się z nie sowich decyzji, a odpowiedzialna za nie Ewa Kopacz, została odesłana na bezpieczne stanowisko marszałka sejmu. Czyżby rację miał Palikot mówiąc na spotkaniu w Rzeszowie, że Tusk jest mistrzem manipulacji i mistyfikacji oraz że Machiavelli powinien uczyć się od Tuska a nie odwrotnie?

 

NASZA SONDA

Czy Joanna Mucha jest ładna? Tak czy nie?

Na naszej stronie internetowej supernowosci24.pl pojawiła się sonda z takim pytaniem.  Przez kilka następnych dni prosimy naszych czytelników o wzięcie udziału w sądzie i odpowiedź na pytanie czy Joanna Mucha jest ładna? Jeżeli uznają, że tak, to premier powinien ją pozostawić na stanowisku. Natomiast jeśli czytelnicy uznają, że pani minister nie jest atrakcyjna to powinna zostać odwołana. Dlaczego? Ponieważ biorąc pod uwagę dotychczasowe wpadki merytoryczne pani minister rodzi się przypuszczenie, że być może jedynym powodem utrzymania stanowiska przez Joannę Muchę jest jej uroda. W piątek wrócimy do tematu i przedstawimy wyniki sądy.

 

 

 

 

 

 

Więcej w Super Nowościach

Michał Świderski

do “Czy Joanna Mucha jest ładna?”

 1. marek

  Bo tak to jest, że Tusk tych, co mogliby mu zagrozić sprzedaje opozycji, albo – jak tu – zawija w kanapki jako żer dla opinii publicznej,

 2. jeryyy

  Mówcie co chcecie, ma cos w oczach i ja trzymam jej strone !!! Kazdy z krytykujacych pania minister nie zrobilby tego lepiej !!! Niestety polski narod karmi sie tylko cudzym niepowodzeniem!!! Przykre!!! Joasiu jestem z Tobą !!! Powodzenia !!!

 3. Grisza

  Jest piękna i dodaje tylko uroku temu rządowi. Uwielbiam ja, rząd i pana Tuska

 4. Grisza zza ciemne strony

  Jest cudna. Zakochałem się. Od kiedy jest ministrem zacząłem interesować się polityką. Pdobnie Agnieszka Pomaska

 5. radomir

  Panie Ewa Kopacz ma taki piękny jaszczurzy uśmiech:) Podejrzewam, że takie było wymagania na stanowisko ministra sportu:
  1. być kobietą
  2. być ładną kobietą
  3. mieć wyryte na czole: jestem bardzo lojalna panie Premierze

 6. Imię (wymagane)

  na tym zdjeciu podobna do kopacz. tyle ze mlodsza.. hehe..

 7. prawo społeczne

  a co mnie to gó..o obchodzi że ona jest ładna!!! Ona jest po to wybrana żeby rządzić, a nie po to aby się zachwycać jej urodą!!! to jest wszystko CHORE

 8. SPEC

  ZOBACZCIE! TEN RZAD JEST W ZASADZIE CALY PIEKNY I PRZYSTOJNY! TYLKO JEST JEDNO „HALO”, TO NAJGLUPSZY RZAD W POWOJENNEJ HISTORII!

 9. Adam

  Tak durnego posła nie było chyba nigdy w RP. Przecież ona nie ma nawet zielonego pojęcia o tym stanowisku. W dodatku nie widzi nic w złego w zatrudnianiu znajomków na kolejne etaty do których sie nie nadają

 10. ja

  Dla wyleniałych starych polityków pewnie tak ale na tle całego społeczeństwa to pani Mucha wypada bardzo blado nawet pod względem urody.

 11. ROMAN

  dziwne to teraz kompetencje ministrów będziemy oceniać po ich wyglądzie a nie – po kompetencjach-wiedzy-innych zdolnościach ? P,minister nie chodzi przecież na wybiegu i nie reklamuje garsonki – ma konkretne stanowisko i zadania i to jest cała prawda – aktorką też nie jest – pojęcie ładna jest subiektywne – jednemu może się podobać innemu nie – gustów jest tyle ile ludzi na świecie -wiadomo że na takim stanowisku nie może pracować oberwaniec i oprzarpaniec- zresztą i jego można po liftingu doprowadzić do pewnego standardu.

 12. lord jim

  Pani Minister jest piękna i seksowna! Dużo bym dał by była ze mną :)

 13. masakra

  normalna uroda nic nadzwyczajnego, tylko jedno dla mnie jest dziwne, czy to prawda że zostawiła swoje dzieci ?

  • Bogna

   Bardzo trudno zrozumieć decyzję Premiera w sprawie powołania na urząd ministra tak niekompetentnej osoby, ale niemniej trudno zrozumieć reklamę jaką Państwo robicie Pani Ministrze co do jej urody czy kompetencji.
   Oczekujemy od mediów wyższego poziomu a nie równania się do poziomu obecnego rządu.
   Co czeka dalej nasze społeczeństwo, aż strach pomyśleć.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.