Czy muzułmanie nas zniszczą?

Fot. Archiwum

Islamu z Europy nie da się już wyrzucić. Wyznawcy tej religii stali się ważną częścią wielu społeczeństw i albo skutecznie się z nami zintegrują, albo europejską rasę czeka zagłada.

Na Starym Kontynencie mieszka dziś prawie 40 mln muzułmanów. Tzw. polityczna poprawność nakazywała przez ostatnie lata przemilczeć wiele problemów, które wynikają ze zderzenia liberalnego Zachodu i skrajnie konserwatywnej religii z Bliskiego Wschodu. Ale fakty mówią same za siebie: coraz lepszy wynik w wyborach parlamentarnych notują partie nawołujące do walki z islamem, a Szwajcarzy w referendum opowiedzieli się za zakazem budowy minaretów. Dlaczego Europejczycy coraz częściej mówią islamowi „stop”?

Na pewno największy wpływ na postrzeganie muzułmanów miały tragiczne zamachy terrorystyczne m.in. na World Trade Center w 2001 roku czy w londyńskim metrze w 2005 roku. Sprawcy tego ostatniego modlili się w angielskim meczecie, słuchając nauczania radykalnych przywódców o tym, że zabijanie wyznawców innych religii, w tym chrześcijaństwa, to „bilet do raju”. Późniejsze śledztwo wykazało, że liberalny system integracji w Wielkiej Brytanii po prostu nie działa. Z kolei poważne zamieszki i płonące samochody na przedmieściach Paryża pokazały, że muzułmanie nie akceptują również zasad świeckiego państwa. Polityczna ideologia multikulturalizmu, nazywana w skrócie multi-kulti, nie przyniosła spodziewanych efektów, a nawet rozczarowała.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości.

Arkadiusz Rogowski

do “Czy muzułmanie nas zniszczą?”

 1. ula

  zacząć należy od tego, że ta religia jest wstrętna. popiera pedofilie a mahomet to był bandzior. jego żona to 9cio letnia dziewczynka z która uprawiał sex. to są potwory nie ludzie. moga poslubiac nawet kilkumiesieczne dziewczynki i uprawiac z nimi sex udowy. wszystko o czym pisze dostepne jest do przeczytania w internecie. nic nie da tu dyplomacja, sa rzeczy o których należy mówić głośno i wyraźnie bez owijania w bawełnę.

 2. cff

  A Muzułmanie wypędzą gejów :)

 3. leon

  Już kebaba żremy z zamiłowaniem.

 4. adsf

  Niestety nie chcieliście Jezusa to będziecie wyznawać Mahometa.

 5. ROMAN

  no proszę niektórym oczy się otworzyły i szare komórki we łbie włączyły wszystkie połączenia – zaczynają się budzić – oby nie za późno.- najlepiej niech idą tam z kąd przyszli – proste nie ?

 6. BADYL

  ALE FAJNIE BY WYGLĄDAL W TURBANIE NA GLOWIE REDAKTOR JARUŚ Z TVNu!

 7. oleg

  Był gościu co wykurzył żydów to i znajdzie się taki co wykurzy islamistów.

 8. leon

  Co do islamu to ci spokojni są nawet OK (znam kilku normalnych), gorzej z tymi konserwatywnymi psycholami co szariat chcą na całym świecie wprowadzać.

 9. leon

  „tragiczne zamachy terrorystyczne m.in. na World Trade Center w 2001 roku ” Kto jeszcze wierzy w tą bajkę?

 10. leon

  Ja już się uczę arabskiego.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.