Czy muzułmanie nas zniszczą?

Fot. Archiwum

Islamu z Europy nie da się już wyrzucić. Wyznawcy tej religii stali się ważną częścią wielu społeczeństw i albo skutecznie się z nami zintegrują, albo europejską rasę czeka zagłada.

Na Starym Kontynencie mieszka dziś prawie 40 mln muzułmanów. Tzw. polityczna poprawność nakazywała przez ostatnie lata przemilczeć wiele problemów, które wynikają ze zderzenia liberalnego Zachodu i skrajnie konserwatywnej religii z Bliskiego Wschodu. Ale fakty mówią same za siebie: coraz lepszy wynik w wyborach parlamentarnych notują partie nawołujące do walki z islamem, a Szwajcarzy w referendum opowiedzieli się za zakazem budowy minaretów. Dlaczego Europejczycy coraz częściej mówią islamowi „stop”?

Na pewno największy wpływ na postrzeganie muzułmanów miały tragiczne zamachy terrorystyczne m.in. na World Trade Center w 2001 roku czy w londyńskim metrze w 2005 roku. Sprawcy tego ostatniego modlili się w angielskim meczecie, słuchając nauczania radykalnych przywódców o tym, że zabijanie wyznawców innych religii, w tym chrześcijaństwa, to „bilet do raju”. Późniejsze śledztwo wykazało, że liberalny system integracji w Wielkiej Brytanii po prostu nie działa. Z kolei poważne zamieszki i płonące samochody na przedmieściach Paryża pokazały, że muzułmanie nie akceptują również zasad świeckiego państwa. Polityczna ideologia multikulturalizmu, nazywana w skrócie multi-kulti, nie przyniosła spodziewanych efektów, a nawet rozczarowała.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości.

Arkadiusz Rogowski

11
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
ulacffdssfdadsfROMAN Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ula
Gość
ula

zacząć należy od tego, że ta religia jest wstrętna. popiera pedofilie a mahomet to był bandzior. jego żona to 9cio letnia dziewczynka z która uprawiał sex. to są potwory nie ludzie. moga poslubiac nawet kilkumiesieczne dziewczynki i uprawiac z nimi sex udowy. wszystko o czym pisze dostepne jest do przeczytania w internecie. nic nie da tu dyplomacja, sa rzeczy o których należy mówić głośno i wyraźnie bez owijania w bawełnę.

cff
Gość
cff

A Muzułmanie wypędzą gejów :)

leon
Gość
leon

Już kebaba żremy z zamiłowaniem.

dssfd
Gość
dssfd
adsf
Gość
adsf

Niestety nie chcieliście Jezusa to będziecie wyznawać Mahometa.

ROMAN
Gość
ROMAN

no proszę niektórym oczy się otworzyły i szare komórki we łbie włączyły wszystkie połączenia – zaczynają się budzić – oby nie za późno.- najlepiej niech idą tam z kąd przyszli – proste nie ?

BADYL
Gość
BADYL

ALE FAJNIE BY WYGLĄDAL W TURBANIE NA GLOWIE REDAKTOR JARUŚ Z TVNu!

oleg
Gość
oleg

Był gościu co wykurzył żydów to i znajdzie się taki co wykurzy islamistów.

leon
Gość
leon

Co do islamu to ci spokojni są nawet OK (znam kilku normalnych), gorzej z tymi konserwatywnymi psycholami co szariat chcą na całym świecie wprowadzać.

leon
Gość
leon

„tragiczne zamachy terrorystyczne m.in. na World Trade Center w 2001 roku ” Kto jeszcze wierzy w tą bajkę?

leon
Gość
leon

Ja już się uczę arabskiego.