Czy przy ul. Cmentarnej powstanie market?

Nasz Czytelnik, Tadeusz Habrat (54 l.), zastanawia się, co powstanie na placu przy ulicy Cmentarnej w Miejscu Piastowym. Fot. Wioletta Zuzak

MIEJSCE PIASTOWE, KROSNO. – Ponoć w Miejscu Piastowym przy ulicy Cmentarnej powstanie market typu Biedronka – mówił nam Tadeusz Habrat (54 l.) z Miejsca Piastowego, Czytelnik Super Nowości.

– Wiele wskazuje na to, że właśnie w tym miejscu jest planowana jakaś większa inwestycja, wszak teren został uporządkowany (powycinano drzewa). Słyszałem także, że mieszkańcy wynajmujący domy przy ul. Cmentarnej mogą tam mieszkać tylko do końca tego roku, a następnie muszą się wyprowadzić – opowiada nasz Czytelnik. – Lokalizacja jest dobra, więc zapewne jakiś inwestor wybuduje tu obiekt handlowy, no chyba że gmina ma inne plany – zastanawia się pan Tadeusz.

Stanisława Gawlik, zastępca wójta gminy Miejsce Piastowe, mówi nam, że na ostatniej sesji została podjęta uchwała o przystąpieniu do opracowania planu zagospodarowania przestrzennego.

– Niewykluczone, że przy ulicy Cmentarnej powstanie obiekt handlowy, jednak na razie jest za wcześnie na podawanie szczegółów w tej sprawie – wyjaśnia z-ca wójta.

wz

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o