Czy RESKART Racing wylansuje nowego Kubicę?

Na torze RESKART Racing każdy może poczuć się jak Robert Kubica. Fot. Autor

RZESZÓW. Otwarcie największego toru kartingowego w województwie. 

W najbliższą niedzielę w Rzeszowie przy ul. Hoffmanowej 19 (teren Zelmeru), w godzinach popołudniowych odbędzie się wielkie otwarcie największego w całym województwie podkarpackim toru kartingowego RESKART Racing. Tor długości 450 m,  o powierzchni 2500 m2 został zaprojektowany przez doświadczonego kartingowca, co jest dużą zaletą jeżeli chodzi o organizowanie zawodów. Szybkie proste i ostre zakręty zapewniają świetną zabawę zarówno dla profesjonalistów jak i jeżdżących po raz pierwszy. Do dyspozycji klientów jest 8 gokartów z silnikiem o pojemności 200 cm3, które rozwijają prędkość do 60 km/h.

– Dynamika i bezpieczeństwo to dwie główne zalety naszego toru. Wszyscy zainteresowani znajdą u nas dla siebie miejsce. Tak dziecko jak i dorosły, będą  mogli się poczuć się jak kierowca Formuły 1 – mówi Anna Iwanicka menedżer toru. – Lokalizacja toru nie jest przypadkowa. Zadaszona i ogrzewana hala daje nam możliwość prosperowania przez cały rok, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. – dodaje pani menedżer.

Na uroczystość otwarcia zaproszono wielu gości. Swoją obecność potwierdził m.in. rzeszowski rajdowiec Maciej Rzeźnik. Organizatorzy zapewniają, że atrakcji nie zabraknie. Pierwsi goście otrzymają firmowe upominki. Oprócz najdłuższego toru RESKART wyróżnia także możliwość organizacji imprez okolicznościowych w pomieszczeniach z widokiem na tor. Więcej informacji na stronie www.reskart.pl oraz na naszym profilu na facebook-u.

dm

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments