Czy to koniec „Szansy na sukces”?

Fot. MWMedia

Dziennikarz Wojciech Mann zrezygnował z prowadzenia programu muzycznego „Szansa na sukces” w TVP 2. Był gospodarzem programu od 19 lat. Dyrekcja TVP2 oświadczyła, że „bez udziału Pana Wojciecha Manna, jako prowadzącego, program traci rację bytu”.

Na oficjalnym profilu „Szansy na sukces” na Facebooku ukazał się wpis, informujący o zakończeniu realizacji programu.

- Informujemy, że z przyczyn niezależnych od autorki programu – Elżbiety Skrętkowskiej, „Szansa na sukces” nagrała dzisiaj ostatni odcinek całego formatu. Tym samym nie odbędzie się tegoroczny Finał w Sali Kongresowej. Przerywamy produkcję przed jubileuszem dwudziestolecia programu, który obchodzilibyśmy jesienią tego roku. Dziękujemy- czytamy na profilu „Szansy na Sukces”.

- Prawdą jest, że na pewno zakończyłem prowadzenie tego programu – powiedział Wojciech Mann. – Czy w innej formie będzie on kontynuowany, tego już nie wiem. Zrezygnowałem z jego prowadzenia. Jako oficjalny powód, który można przyjąć albo nie, podałem to, że we śnie ukazał mi się Jan Paweł Woronicz i powiedział do mnie: „Już czas” i ja go posłuchałem”.
W czwartek wieczorem Telewizja Polska na swojej stronie internetowej zamieściła oświadczenie dyrekcji TVP2, w którym potwierdziła zakończenie realizacji programu.
- W związku z rezygnacją Pana Wojciecha Manna z prowadzenia programu „Szansa na sukces” nie przewidujemy kontynuacji produkcji tej audycji. Uważamy, że bez udziału Pana Wojciecha Manna jako prowadzącego, program traci rację bytu. Wszystkie zarejestrowane z Nim odcinki zostaną wyemitowane zgodnie z planem na antenie Programu 2 – czytamy w oświadczeniu dyrekcji TVP2.

Nadawana od 19 lat „Szansa na sukces” to autorski program muzyczny Elżbiety Skrętkowskiej, emitowany w programie drugim TVP. Dzięki temu programowi karierę rozpoczęli m.in.: Justyna Steczkowska, Andrzej Lampert, Dominika Gawęda, Kasia Cerekwicka, Kasia Stankiewicz, Ania Wyszkoni i Ewa Farna.

PAP Life, anja

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.