Czy w RARR zatrudniano niepotrzebnych urzędników?

Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego czekają kolejne zmiany

RZESZÓW. Nowe kierownictwo Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oskarża poprzedników o nadmierne wydatki na płace.

Niepotrzebne zatrudnienie, nieuzasadnione podwyżki, nagrody dla wąskiej grupy wybrańców – tak miała wyglądać polityka poprzedniego szefa Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Odwołany prezes odpowiada, że atak na niego ma charakter polityczny.

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego – działająca jako spółka prawa handlowego – to jedna z najważniejszych instytucji w regionie. Realizuje wiele unijnych projektów, w tym kilka o kluczowym znaczeniu dla przyszłości województwa – np. Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny. A ponieważ podlega marszałkowi województwa, jest silnie upolityczniona.

Więcej w Super Nowościach.

Adam Cyło

do “Czy w RARR zatrudniano niepotrzebnych urzędników?”

 1. Rysiek

  Czekam Koleżanko na te nazwiska jestem ich bardzo ciekawy. Jak ich nie podasz to znaczy że bijesz niepotrzebna polityczną pianę na rzecz PLATFORMY. I podburzasz to niepokoju społecznego.

 2. anna

  a co? wymienic nazwiska? ile tam pociotkow siedzi? ma ktos watpliwosci bo ja znam to z bliska

 3. roman

  jakie to typowe-po polsku- jeden podsrywa drugiego- to nie ja to tamten- jeszcze inny pociąga za sznurki- i kasa drą pazurami ile się da -raptem ktoś coś nie dostał- albo dostał nie tyle co miał dostać- albo dostał nie ten co trzeba- a mógł wiele- i wypływa oliwa- ale teraz warczą – podkulone ogony i kąsają- nie ważne jest dobro województwa- tu jest ważna polityka – bo ten ma lejce i ciągnie- wali batem inni spadają z taboretów – odpadli z walki- przyjdą nowi- co pokażą ?

 4. lll

  No tak PO niech zwolni najlepiej cały kraj wtedy wszyscy wyjadą zagranicę,i podniosą ceny za żywność i opłaty na maxa.Przecież nowy prezes jest z PO najlepiej jak by został tam sam i robił wszystko.Następny urząd pójdzie do likwidacji pod jego zarządami.GRATULUJE (PO)ierdolonym ludziom!!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.