Czy zamordowany mężczyzna jest z Podkarpacia?

Zdjęcie mężczyzny po rekonstrukcji. Być może człowiek ten pochodzi z naszego regionu. Fot. KMP Poznań
Zdjęcie mężczyzny po rekonstrukcji. Być może człowiek ten pochodzi z naszego regionu. Fot. KMP Poznań

PODKARPACIE. Jeśli chcesz pomóc policjantom, przyjrzyj się zdjęciu zamordowanego mężczyzny.

Został on znaleziony 2 grudnia 2012 roku na terenie starej lokomotywowni przy ul. Kobylepole w Poznaniu. Policjanci prowadzący sprawę po wnikliwej analizie śladów zabezpieczonych na miejscu ustalili, że zwłoki w to miejsce zostały najprawdopodobniej przetransportowane. Człowiek był niekompletnie ubrany, nieadekwatnie do panujących warunków atmosferycznych i pory roku. Sekcja zwłok jednoznacznie wykazała, że przyczyną śmierci mężczyzny były urazy głowy i jamy brzusznej.

Znakiem szczególnym mężczyzny jest brak dwóch palców – kciuka i wskazującego u lewej ręki. Nie pomogły apele w Wielkopolsce i do dzisiaj nie ustalono kim był zamordowany. Mężczyzna prawdopodobnie był osobą bezdomną i mógł, jak to często bywa z takimi ludźmi, podróżować po Polsce i pochodzić z Podkarpacia.

Dlatego też policjanci zajmujący się tą sprawą proszą osoby, które mogą pomóc w identyfikacji zamordowanego lub posiadają jakąkolwiek wiedzę o przyczynach jego śmierci, o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przy ul. Szylinga 2, bądź telefoniczny pod numery 61 84 130 77, 61 84 130 90 (w godz. 8 – 15) lub 997 (przez całą dobę). Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

ga

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments