Dachował po pijaku

Fot. KPP

JASŁO. Ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał mężczyzna kierujący renault espace, które dachowało wczoraj w Jaśle.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na ul. Mickiewicza (przysiółek Łęgorz). Przybyła na miejsce Policja zastała rozbity samochód. Funkcjonariusze ustalili, że kilka minut wcześniej, kierujący renault espace na łuku drogi zjechał na pobocze, po czym dachował.

Kierowca na skutek doznanych obrażeń trafił do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Badanie jego stanu trzeźwości dało odpowiedź na pytanie o przyczynę zdarzenia. 30-letni mieszkaniec Jasła miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Stracił prawo jazdy. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat oraz zakaz prowadzenia pojazdów do 10 lat.

tc/KPP

do “Dachował po pijaku”

  1. K. Bimbała

    Może gdyby obecnie wymierzać za pijaństwo za kierownicą górną granicę – byłoby skuteczniejsze. Przecież to jest zagrożenie nie tylko dla niego , ale dla trzeźwych chcących dotrzeć do celu.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.