Dębiczanin nie żyje, kobieta z Rzeszowa w szpitalu

Kierowca ciężarówki wjechał w samochód prowadzony przez 25-letnią kobietę z Rzeszowa. Fot. KWP Poznań

PODKARPACIE, POZNAŃ. Jechali na muzyczny festiwal, a efekt jest taki, że…

Dziś o 4 w nocy doszło do zderzenia ciężarówki i fiata panda na odcinku autostrady między Wrześnią, a Poznaniem. Fiata prowadziła 25-latka z Rzeszowa, która trafiła do szpitala. Zginęło za to dwóch pasażerów, w tym 29-letni mężczyzna z Dębicy. Cała czwórka jechała na „Przystanek Woodstock”, który rozpoczął się w tym samym dniu.

Około godziny 4 w nocy, na odcinku autostrady między Wrześnią, a Poznaniem samochód ciężarowy man uderzył w tył samochodu fiat panda. Osobówką podróżowały cztery osoby. Kierująca fiatem, mieszkanka Rzeszowa i pasażerka spod Płocka odniosły lekkie obrażenia ciała i zostały odwiezienie do szpitala w Środzie Wlkp. Wypadku nie przeżyło natomiast dwóch mężczyzn siedzących na tylnej kanapie samochodu. Pierwszy z nich to 29-latek z Dębicy, drugi to 32-latek z Warszawy. Policjanci badający przyczyny wypadku wiedzą, że grupa podróżowała na festiwal „Przystanek Woodstock”. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że dwójka mężczyzn, którzy zginęli w wypadku nie znała kobiet jadących z przodu. Mężczyźni prawdopodobnie zostali zabrani na stopa.

Droga na której doszło do wypadku była zablokowana przez ponad 4 godziny. Na miejscu zdarzenia pracowało wielu funkcjonariuszy policji i straży pożarnej oraz prokurator i lekarz medycyny sądowej. Policjanci przesłuchiwali świadków, wykonywali oględziny oraz zabezpieczali ślady, wszystko po to by dokładnie zbadać wszystkie okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku.

Grzegorz Anton

 

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.