Desperat podpalił się pod kancelarią premiera

KRAJ. Powodem tego, że mężczyzna podpalił się pod kancelarią premiera były prawdopodobnie kłopoty finansowe. Taka wersja wynika z jego listu skierowanego m.in. do premiera.

Mężczyźnie pomogli funkcjonariusze BOR. Ugasili oni ogień kocami, następnie wezwali policję i pogotowie.

Mężczyzna powiedział policjantom, gdzie w parku oblał się rozpuszczalnikiem. W tym miejscu znaleziono butelki po łatwopalnej substancji. Desperat miał ze sobą list adresowany do premiera. Przykleił go do ławki w Łazienkach.

Mężczyzna ma żonę i trójkę dzieci. Ma poparzone 50 proc. powierzchni ciała. Jego stan jest ciężki.

łuk

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ZBP.KJerzyXX2 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ZB
Gość
ZB

-Nie dziwie sę skoro na pytania do D.Tuska w Toruniu podeszła emerytka z pytaniem jak żyć za 715 zlotycych otrzymala odpowiedż że cyt…” trzeba krótko żyć” kon cyt…
Więcej na str.http://militaria.nowyekran.

P.K
Gość
P.K

W tym kraju wszystko się tuszuje, aby władze wybielić . Tusk to miernota inteligentna, wiec administracja ma wszystko daleko, bo nikt nie wyciągnie konsekwencji . Aby to zrobić trzeba mieć struktury administracyjne zakładane pod względem wykształcenia , a nie przynależności do PSL, PO, SB.

CZY TO BYŁO Z POWODU BIEDY ? Czy raczej zwrócenie uwagi opinii społecznej na ważne problemy społeczne, jakimi są korupcja , układy SB.

Jerzy
Gość
Jerzy

Za komuny desperaci podpalali się z motywów politycznych, dziś podpalają się z powodu biedy – ludziom to nigdy nie dogodzi.

XX2
Gość
XX2

Pełna treść listu Andrzeja Ż. do Donalda Tuska Szanowny Pan Donald TUSK Premier Rządu Rzeczpospolitej Polskiej Szanowny Panie Premierze Piszę do Pana już po raz kolejny, jako obywatel tego „chorego kraju” i jako ojciec trójki małoletnich dzieci, któremu Pan i Pana urzędnicy zniszczyli całe dotychczasowe życie. Piszę do Pana już po raz ostatni, gdyż nie wierzę że odniesie to jakikolwiek skutek. Chcę jednak aby Pan wiedział, że liczyłem na to, że nie jest Pan kłamcą i hipokrytą, ale normalnym człowiekiem szanującym prawo, a przede wszystkim ojcem kochającym swoją rodzinę. Widzę jednak, że żądza władzy zniszczyła w Panu wszelkie wartości i… Czytaj więcej »