Diana w półfinale „Mam talent”

Diana Ciecierska wystąpi w sobotę bez akompaniatora, ale liczymy, że zaczaruje urodą i głosem publiczność i widzów tak jak podczas eliminacji. Fot. Bogdan Myśliwiec
Diana Ciecierska wystąpi w sobotę bez akompaniatora, ale liczymy, że zaczaruje urodą i głosem publiczność i widzów tak jak podczas eliminacji. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. 16 listopada czwarty i ostatni półfinał programu „Mam talent”. Walkę o wejście do finału stoczy w nim tarnobrzeżanka Diana Ciecierska.

Diana Ciecierska zachwyciła jurorów programu „Mam talent” już w eliminacjach. Otrzymała wielkie brawa i 3 razy „tak” dające jej przepustkę do dalszych etapów telewizyjnego show. W najbliższą sobotę utalentowana wokalistka powalczy o finał.

19-letnia tarnobrzeżanka kilka tygodni temu podczas przesłuchań eliminacyjnych zaskoczyła i olśniła jury telewizyjnego programu „Mam talent”. Interpretacja przeboju „Hello” Lionela Richie, którą wykonała utalentowana wokalistka, zebrała ogromne pochwały i otworzyła drzwi do kolejnych etapów popularnego show.

Diana Ciecierska, która tarnobrzeskiej publiczności dała się już poznać jako bardzo zdolna wokalistka i na wielu konkursach piosenki zdobywała nagrody i wyróżnienia, postanowiła w końcu pokazać się w telewizyjnym talent show. 19-latka wybrała się na eliminacje do Katowic i brawurowym występem zdobyła serca Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Agustina Egurroli oraz publiczności zgromadzonej w studio.

Ubrana w skromną białą sukienkę nastolatka, której na pianinie akompaniował pochodzący z Sokolnik Wojciech Kawa, z każdą minutą występu czarowali swoją interpretacją przeboju „Hello” Lionela Richie.

– Diana, jak dla mnie, do tej pory była to najlepsza interpretacja – powiedziała Agnieszka Chylińska i dodała: – Jeszcze bardzo trzeba tu docenić kolegę Wojtka, ogromne brawa dla ciebie, naprawdę.

Małgorzata Foremniak także nie kryła wzruszenia występem 19-latki. – To, co jest niebywałe, kiedy się was słucha, ja po prostu wchodzę w waszą muzykę, to jest czysta muzyka i to jest po prostu wspaniałe. Bardzo dziękuję, to jest uczta.

16 listopada, w najbliższą sobotę, zostanie wyemitowany czwarty, ostatni półfinał, w którym zaprezentują się utalentowani w różnych dziedzinach uczestnicy show. Jak pójdzie Dianie? Trzymajmy za nią kciuki i wysyłajmy SMS-y, bo to dzięki poparciu widzów wokalistka ma szansę dostać się do finału, w którym do wygrania jest sława i 300 tysięcy złotych.

Małgorzata Rokoszewska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments