Diler narkotykowy w rękach Policji

Fot. Archiwum

TARNOBRZEG. Zatrzymali dilera narkotykowego oraz dotarli do jego klientów. 18-latek usłyszał zarzuty dotyczące posiadania, sprzedaży oraz czerpania korzyści majątkowej z prowadzonego procederu.

18-letni uczeń tarnobrzeskiej szkoły zawodowej od kilku miesięcy zajmował się rozprowadzaniem na terenie miasta narkotyków w postaci marihuany. Policjanci ustalają, gdzie mężczyzna kupował środki odurzające.

18-latek sprzedawał narkotyki swoim kolegom. Podczas  przeszukania w mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli marihuanę w ilości 9,39 grama, co stanowi 36 jednorazowych porcji narkotyku.

Na podstawie zebranych informacji policjanci dotarli do jedenastu klientów dilera narkotykowego. Zebrany materiał dowodowy wskazuje, że mężczyzna na swoim koncie ma 18 czynów związanych z naruszeniem ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

W tej sprawie Prokuratura  Rejonowa w Tarnobrzegu zastosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, poręczenia majątkowego oraz zakaz opuszczania kraju.

pad/KMP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments