Dla oka i ucha

W roli Carmen – Amaya Dominguez. Fot. Materiały prasowe

W świecie Beksińskiego
24 lutego o godz. 19 koncert Orkiestry Filharmonii Podkarpackiej i Chóru Instytutu Muzyki UR pod batutą Wojciecha Rodka. Wykonane zostaną ulubione utwory Zdzisława Beksińskiego m.in. „Symfonia Kameralna” oraz „Requiem”. Podczas koncertu pokazana zostanie twórczość artysty w postaci prezentacji multimedialnej. Bilety: 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy). pad
FOT. Orkiestra Filharmonii Podkarpackiej i Chór Instytutu UR wystąpią pod batutą Wojciecha Rodka.

Carmen
W piątek (17 lutego) o godz. 19 i w sobotę (18 lutego) o godz. 18 „Carmen” w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Podkarpackiej i Chóru Opery Krakowskiej pod batutą Vladimira Kiradjieva. W roli tytułowej Carmen niezwykła Amaya Dominguez. Bilety: 50 zł (normalny) i 40 zł. (ulgowy).

WKRÓTCE
Goście z Wiednia
2 marca (piątek) o godz. 19 wspólny koncert Orkiestry Filharmonii Podkarpackiej i absolwentów Uniwersytetu Muzyki w Wiedniu. W programie: C. Debussy – Iberia oraz M. Ravel – Szeherezada Bilety: 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy).

I Love You
Komedię o tym tytule będzie można zobaczyć już 3 marca o godz. 16 w Filharmonii Podkarpackiej. Polską adaptację zawdzięczamy Bartoszowi Wierzbięcie, jednemu z najlepszych polskich tłumaczyW role wcielą się m.in.: Rafał Królikowski, Mariusz Kiljan i Magdalena Smalara. Bilety w cenie 75 zł można kupić w kasie Filharmonii, Podziemniej Trasie Turystycznej lub na www.kupbilecik.pl. Zamówienia grupowe 601-791-474.

“Goło i wesoło”
Komedia ”Goło i wesoło” zawojowała cały świat. 4 marca o godz. 16.30 zobaczymy ją w Filharmonii Podkarpackiej. W obsadzie gwiazdy tj.: Andrzej Andrzejewski, Olga Borys, Henryk Gołębiewski, Radosław Pazura. Spektakl przedstawia historię kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów. Jaki będzie jej finał będzie można zobaczyć już niedługo.

„Zdobyć, utrzymać, porzucić”
Bardzo atrakcyjnie przedstawia się zaplanowany na 7 marca (godz. 17.30 9 20) niezwykle zabawny spektakl muzyczny warszawskiego teatru Roma. W komedii polecanej przez agencję „MUZA” nie zabraknie nie tylko komicznych sytuacji ale i gwiazd z pierwszej półki tj.: Katarzyna Zielińska, Olga Bończyk i Katarzyna ŻakW spektaklu poruszane będą tematy parytetu, szowinizmu obojga płci, feminizmu, diety, kosmetyków, salonów piękności, chirurgii plastycznej, prezentów, biżuterii, oraz szeroko rozumianego poradnictwa. . Bilety: 75 zł.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments