Dla tych, co nie lubią siedzieć w domu

Marzą Ci się podróże? Chcesz prowadzić gospodarstwo agroturystyczne? Myślisz o zdobyciu certyfikatu przewodnika turystyki kwalifikowanej lub pilota wycieczek? To wszystko zapewniają studia na kierunku turystyka i rekreacja.

Nabór na ten kierunek prowadzi do końca lutego Instytut Stosunków Międzynarodowych w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu.

Oprócz zajęć teoretycznych, na studentów czekają ciekawe zajęcia terenowe. – W ramach tych zajęć studenci nie tylko zwiedzają ciekawe zakątki naszego kraju, ale przede wszystkim uczą się, jak radzić sobie w ekstremalnych warunkach. To świetna przygoda i dobra lekcja – mówi doc. dr Andrzej Podkowski, dyrektor Instytutu.

Uczelnia zapewnia studentom dodatkowo: certyfikat przewodnika turystyki kwalifikowanej i certyfikat pilota wycieczek. – Studia na tym kierunku gwarantują szereg kursów, praktyki za granicą oraz obozy i wyjazdy studyjne. W roku akademickim jest wiele okazji, nie tylko by poznać od strony prawnej i teoretycznej turystyczne arkana, ale też by poczuć smak podróżowania – mówi Łukasz Strug, student III roku turystyki i rekreacji w PWSTE w Jarosławiu. – Ja nie lubię siedzieć w domu i nie wyobrażam sobie też pracy siedzącej, dlatego przyszłość wiążę z turystyką.

bes

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments