Dlaczego pijak cieszy się nadal wolnością?

- Córka do dzisiaj chodzi o kulach, boli ją noga i ciężko jej się poruszać - mówi pani Beata.

BŁĘDOWA ZGŁOBIEŃSKA. Rodzice dziewczyny, która ucierpiała w wypadku szukają sprawiedliwości i pytają.

15-letnia Magdalena Krzanowska szła do sklepu. Była niedaleko domu kiedy usłyszała w oddali jadący samochód. Po chwili auto wjechało w jej lewą nogę. Uderzyła również głową w szybę i przeleciała w powietrzu kilka metrów.

Czwórka mężczyzn, która podróżowała samochodem była tak pijana, że jeden z nich przewrócił się na dziewczynę po wyjściu z auta. Po kilku dniach ustalono kto prowadził samochód, ale kierowca pomimo tego, że minęły dwa miesiące cieszy się nadal wolnością.

– Denerwuje mnie, że chodzi po wsi i mówi, że i tak mu nic nie zrobią. Chcę tylko sprawiedliwości – mówi pan Roman, ojciec dziewczyny.

Więcej w Super Nowościach

Grzegorz Anton

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
roman
roman
10 lat temu

i co z tego- codziennie wszyscy „trąbią” na ten temat – i nic takie mamy prawo- to są po prostu kpiny w żywe oczy z obywateli- jak pijane matoły- z szarymi komórkami we łbie zżartymi przez wódę kierują samochodami – a sądy nic – gdzie policja/ gdzie prokuratura- przewalają akta- wertują odwołania i apelacje biorą kasę – i co z tego no nic – totalne dziadostwo- kiedy w końcu ta kometa pierdutnie aby zrobić porządek z tym całym dnem.