Dni Edukacji Prawniczej

RZESZÓW. Przyjdź i poszerz swoją prawniczą wiedzę!

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów organizuje XV edycję Dni Edukacji Prawniczej, które odbędą się 20-22 listopada 2012 r. w budynkach Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego (ul. Grunwaldzka 13) oraz Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie (ul. Cegielniana 14).

Dni Edukacji Prawniczej to ogólnopolski projekt, odbywający się jednocześnie w piętnastu miastach, skierowany do studentów i licealistów, planujących ścieżkę własnej kariery zawodowej. Organizatorzy zapraszają przedstawicieli zawodów prawniczych, a także organizują różnorodne warsztaty i szkolenia prowadzone przez profesjonalistów, które mają na celu poszerzenie umiejętności praktycznych.

Celem projektu jest ukazanie realiów, jakie napotykają na swej drodze młodzi absolwenci po ukończeniu studiów prawniczych oraz zdobywanie i rozwijanie umiejętności potrzebnych w przyszłej pracy.

Przydatne warsztaty
Podczas rzeszowskich Dni Edukacji Prawniczej będzie możliwość odwiedzenia Zakładu Karnego w Załężu oraz Rzeszowskiego Laboratorium Kryminalistycznego. Dla wszystkich chętnych istnieje możliwość spotkania się z lekarzem medycyny Rzeszowskiego Laboratorium Kryminalistycznego.

W programie przewidziano warsztaty dotyczące podatków od towarów i usług, jak dokonać optymalizacji podatkowej w przedsiębiorstwie oraz jak poprawnie napisać pisma procesowe z zakresu prawa cywilnego.

Ponadto będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach z tworzenia pism procesowych z zakresu prawa karnego. Zaplanowano także warsztaty z przygotowania umów cywilnych, pism konsumenckich oraz praktycznych aspektów prawa w budowaniu wizerunku.

Serdecznie zapraszamy!

en

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o