Dni Miasta AD 2011

STALOWA WOLA. Od soboty do wtorku włącznie, stalowowolanie i ich goście bawić się będą na dorocznej imprezie zafundowanej przez włodarzy miasta.

Program imprez jest na tyle bogaty i różnorodny, że każdy wybierze w nim coś dla siebie. Gwarancją dobrej zabawy niewątpliwie będą gwiazdy, chociażby takie jak: Helena Vondráčková, Kasia Kowalska czy Golec uOrkiestra. Nieźle zapowiada się koncert grupy „Urban Foxes” z Londynu, która pokazała się w Stalowej Woli w ub. roku i dopięła tego, że organizatorzy dali jej prawo otwarcia Dni. Po raz pierwszy przyjadą nad dolny San kabareciarze „Łowcy.B”. Publiczny debiut przed własną publicznością zaliczą Joanna Rybak i Arletta Rzepiela, wschodzące gwiazdki, z których pierwsza wystąpiła niedawno w „Szansie na sukces”, a druga walczy w półfinale „Must be the music”. Zdecydowanie spokojniejszy, ale wyjątkowy będzie koncert Marcina Łabaziewicza i Kwartetu Wileńskiego w Państwowej Szkole Muzycznej. „Wniebogłosami” stalowowolanie podkreślą swoje przywiązanie do posłania Jana Pawła II. 1. maja przypomną sobie to, czym się zmotoryzowana PRL chełpiła.

Zapraszamy do programu i oczywiście do Stalowej Woli.

jam

Program Dni Stalowej Woli

SOBOTA, 30 kwietnia

scena główna (Pl. Piłsudskiego)
18:00 – Javanica
19:00 – Spider
20:00 – ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego „Z rodziną jest wesoło” w ramach kampanii „Postaw na rodzinę”
20:30 – URBAN FOXES

NIEDZIELA, 1 maja

Plac Piłsudskiego
14:00 – Zlot pojazdów wyprodukowanych w PRL

scena przy fontannie
17:00 – koncert orkiestry dętej ze Lwowa
18:00 – „Wniebogłosy” – wspólne śpiewanie piosenek papieskich ze stalowowolskimi chórami
19:00 – ZPiT Lasowiacy im. I. Wachowiaka

scena główna
20:15 – Arletta Rzepiela
20:30 – HELENA VONDRÁČKOVÁ

PONIEDZIAŁEK, 2 maja

scena przy fontannie – 60-lecie tygodnika „Sztafeta”
16:00 – Studium Wokalne „Prymka”
16:30 – Krasnal Piksel – program dla dzieci
18:00 – ZTE „Mała Volta”, KTT „Mała Volta”

scena główna
19:00 – Łowcy.B – kabaret
20:15 – „Stalowa Wola” – Studium Wokalne „Prymka”
20:30 – KASIA KOWALSKA

WTOREK, 3 maja

Aula KUL, ul. Ofiar Katynia 8a
11:00 – III Stalowowolskie Dyktando „Gżegżółki 2011″

Karczma „Zacisze” – Jastkowice
11:00 – VI Stalowowolski Rowerowy Cross Country o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli

Aula PSM
60-lecie państwowego szkolnictwa muzycznego w Stalowej Woli
16:00 – Marcin Łabaziewicz i Kwartet Wileński – koncert muzyki kameralnej

scena przy fontannie – 20-lecie TVK Diana
16:00 – Orkiestra Dęta MDK – pokaz musztry paradnej
17:00 – Abba Show
18:50 – Boney M Show

scena główna
20:10 – Joanna Rybak
20:30 – GOLEC uORKIESTRA

Skomentuj

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.