Dni Mielca pełne atrakcji

MIELEC. T.Love, zespół Video i znany z roli Ferdka Kiepskiego, Andrzej Grabowski – to największe gwiazdy Dni Mielca, które odbędą się w ten weekend (25-26 bm.).

W sobotę na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji od godz. 16.30 zagrają: Próg, Terror, Time of Tales, Zero Procent i na koniec (godz. 21) gwiazda wieczoru, zespół Video.

Następnego dnia o godz. 15.30 na scenie pokażą się zespoły taneczne Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, a po nich: Chrząszcze, Big Band z SCK, Andrzej Grabowski (godz. 19) i T.Love (godz. 21). W godz. 15-20 na bocznym boisku MOSiR odbędzie się konkurs skoków spadochronowych, wystawa statyczna szybowców i zawody balonowe.

Program dla dzieci przedstawi Ruphert i Rico, swoją drużynę zaprezentuje klub piłki ręcznej Tauron Stal Mielec. Będą też atrakcje dla fanów czterech kółek: prezentacja pojazdów zabytkowych, supersprint samochodowy i pokaz udzielania pierwszej pomocy medycznej. Na Placu Armii Krajowej będzie można obejrzeć wystawę zdjęć „Portret Mielczan A.D. 2012″.

pg

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments