Doda w Rzeszowie

Fot. MWMedia

RZESZÓW. Kontrowersyjna piosenkarka Dorota Rabczewska odwiedzi dziś stolicę Podkarpacia. Fani spotkają ja w Millenium Hall o godz. 19, gdzie będzie promować nową płytę.

Wielbiciele artystki, którzy przyjdą na spotkanie z Dodą będą mogli liczyć na autograf – najlepiej na jej najnowszej płycie „Siedem pokus głównych”.

Jest to drugi album studyjny artystki, który ujrzał światło dzienne w maju tego roku. Został nagrany w dwóch wersjach językowych, polskiej (7 pokus głównych) i angielskiej (The 7 Temptations). W dniu premiery sklepowej płyta zdobyła status złotej za sprzedaż ponad 15 tys. egzemplarzy.

Obecnie głośno jest o piosenkarce jednak głównie ze względu na jej plany opuszczenia Polski i zamieszkania w Los Angeles. Dlatego tez czwartkowe spotkanie może być dla niektórych fanów jedną z ostatnich możliwości zobaczenia Dody na żywo…

anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
natalia
natalia
9 lat temu

doda nie rób nam tego fani i ja będziemy za tobą bardzo tęsknić . Myślałam że przyjadę na podpisywanie płyt do rzeszowa 1 grudnia ale bardzo jest mi smutno bo nie pojadę ponieważ jestem badzo chora.:)

tula
tula
9 lat temu

nikt normalny tam nie pójdzie