Doda w Rzeszowie

Fot. MWMedia

RZESZÓW. Kontrowersyjna piosenkarka Dorota Rabczewska odwiedzi dziś stolicę Podkarpacia. Fani spotkają ja w Millenium Hall o godz. 19, gdzie będzie promować nową płytę.

Wielbiciele artystki, którzy przyjdą na spotkanie z Dodą będą mogli liczyć na autograf – najlepiej na jej najnowszej płycie „Siedem pokus głównych”.

Jest to drugi album studyjny artystki, który ujrzał światło dzienne w maju tego roku. Został nagrany w dwóch wersjach językowych, polskiej (7 pokus głównych) i angielskiej (The 7 Temptations). W dniu premiery sklepowej płyta zdobyła status złotej za sprzedaż ponad 15 tys. egzemplarzy.

Obecnie głośno jest o piosenkarce jednak głównie ze względu na jej plany opuszczenia Polski i zamieszkania w Los Angeles. Dlatego tez czwartkowe spotkanie może być dla niektórych fanów jedną z ostatnich możliwości zobaczenia Dody na żywo…

anja

do “Doda w Rzeszowie”

  1. natalia

    doda nie rób nam tego fani i ja będziemy za tobą bardzo tęsknić . Myślałam że przyjadę na podpisywanie płyt do rzeszowa 1 grudnia ale bardzo jest mi smutno bo nie pojadę ponieważ jestem badzo chora.:)

  2. tula

    nikt normalny tam nie pójdzie

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.