Pomóż mi w walce z kalectwem

Fot. Archiwum

Od 18 lat, odkąd uległem wypadkowi samochodowemu, w którym doznałem urazu kręgosłupa z porażeniem czterokończynowym walczę o poprawę jakości mojego życia.

Dzień po dniu, godzina po godzinie mozolnie ćwiczę. Jednak fachowa rehabilitacja jest kosztowna. Moja renta to stanowczo za mało by starczyło jej na systematyczne korzystanie z zabiegów.

Dlatego proszę wszystkich o pomoc. Przekazanie chociażby 1 proc swoich podatków do dla mnie dużo. Dziękuję. Dominik Szrom.

KLIKNIJ i przeczytaj apel Dominika.

am

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
Agnieszka
9 lat temu

Jestem przedstawicielem firmy która walczy o należności od firm ubezpieczeniowych…Proszę o kontakt…Pomogę odzyskać wszystkie należne odszkodowania.

mrrainy
mrrainy
9 lat temu

W Rzeszowie jest firma, która zajmuje się roszczeniami w stosunku do ubezpieczycieli – nazywa się Codex, niech Pan spróbuje, jeśli ma Pan dokumentacje (a skoro ma Pan rente to na pewno) pomogą Panu coś więcej uzyskać od ubezpieczyciela. Pozdrawiam.

kierowca
kierowca
9 lat temu

Prosze Pana,
Po to kazdy posiadacz auta placi OC aby ludzie poszkodowani w wypadkach drogowych byli leczeni i rehabilitowani za te pieniadze. Radzil bym udac sie do ubezpieczyciela po NALEZNE swiadczenia .
To obowiazek ubezpieczyciela zaplacic za pana leczenie i rehabilitacje.