Pomóż mi w walce z kalectwem

Fot. Archiwum

Od 18 lat, odkąd uległem wypadkowi samochodowemu, w którym doznałem urazu kręgosłupa z porażeniem czterokończynowym walczę o poprawę jakości mojego życia.

Dzień po dniu, godzina po godzinie mozolnie ćwiczę. Jednak fachowa rehabilitacja jest kosztowna. Moja renta to stanowczo za mało by starczyło jej na systematyczne korzystanie z zabiegów.

Dlatego proszę wszystkich o pomoc. Przekazanie chociażby 1 proc swoich podatków do dla mnie dużo. Dziękuję. Dominik Szrom.

KLIKNIJ i przeczytaj apel Dominika.

am

do “Pomóż mi w walce z kalectwem”

 1. Agnieszka

  Jestem przedstawicielem firmy która walczy o należności od firm ubezpieczeniowych…Proszę o kontakt…Pomogę odzyskać wszystkie należne odszkodowania.

 2. mrrainy

  W Rzeszowie jest firma, która zajmuje się roszczeniami w stosunku do ubezpieczycieli – nazywa się Codex, niech Pan spróbuje, jeśli ma Pan dokumentacje (a skoro ma Pan rente to na pewno) pomogą Panu coś więcej uzyskać od ubezpieczyciela. Pozdrawiam.

 3. kierowca

  Prosze Pana,
  Po to kazdy posiadacz auta placi OC aby ludzie poszkodowani w wypadkach drogowych byli leczeni i rehabilitowani za te pieniadze. Radzil bym udac sie do ubezpieczyciela po NALEZNE swiadczenia .
  To obowiazek ubezpieczyciela zaplacic za pana leczenie i rehabilitacje.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.