Domowy kat znęcał się nad kobietami

Decyzją Sądu Rejonowego w Mielcu, domowy kat najbliższe trzy lata spędzi w areszcie. Kiedy z niego wyjdzie może trafić do więzienia. Grozi mu pięć lat. Fot. Autor

MIELEC. Sześć lat domowego piekła.

Pięć lat więzienia grozi 52-latkowi, który jest podejrzany o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad konkubiną i jej nieletnią córką. O tym, że nie są to zarzuty bezpodstawnie niech świadczy decyzja Sądu Rejonowego w Mielcu, który w piątek (21 bm.) zdecydował, że najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

Mielczanin został zatrzymany po ostatniej awanturze z konkubiną i jej córką, w czasie której dotkliwie pobił swoją partnerkę. Mężczyzna był trzeźwy. O tym, że 52-latek znęca się nad rodziną policję i prokuraturę poinformowała osoba, która zawodowo zajmuje się pomocą osobom, które m.in. są ofiarami przemocy domowej. Mundurowi szybko ustalili fakty i zebrali niepodważalne dowody winy. We wtorek domowy kat został zatrzymany.

Mężczyzna przyznał się do zarzutów fizycznego i psychicznego znęcania się nad konkubiną i jej córką. Jak się okazało, domowy dramat kobiet trwał od 2006 roku. W tym czasie podejrzany wielokrotnie terroryzował domowników, uniemożliwiając normalne funkcjonowanie rodziny.  Mając na uwadze materiał dowodowy w tej sprawie, Sąd Rejonowy w Mielcu przychylił się do wniosku o tymczasowe aresztowanie 52-latka.

pg

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.