Donald Tusk o fotoradarach w kampanii wyborczej w 2007 roku

17
Dodaj komentarz

avatar
16 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
AntekJulekStanlejdsborjan Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Antek
Gość
Antek

Zgadzam się w 100% ze Stanlejem. Tusk wygrał wybory kłamstwem i pomawianiem Kaczyńskich.Czy można mu dalej wierzyć? Pamiętacie jego hasło, by żyło się lepiej, głosuj na PO. No i mamy, lepiej nie mówić.

Julek
Gość
Julek

Lepiej już nigdy nie będzie .ten rząd pozbywa się wszystkich którzy mogli by zaszkodzić ,powiedzieć prawdę.strajk? W krótkim czasie rozgonia psychicznie chorymi policjantami.wojna? Prawdziwa rzeź by naród uleczyla.

Stanlej
Gość
Stanlej

Tuskowi chodzilo tylko o wybory . Teraz wszystkich wyborców ma daleko w tyle. A odnosinie fotoradarów to poprostu szuka pieniedzy dla nierobow w sejmie

ds
Gość
ds

Sąd w Wielkiej Brytanii skazał na dożywocie 33-letnią kobietę, która pobiła swojego siedmioletniego syna na śmierć za to, że nie był w stanie zapamiętać kilkunastu wersetów z Koranu – podaje BBC. Do zdarzania doszło w 2010 roku w Cardiff. Jak powiedziała kobieta w czasie rozprawy, chłopiec nie był w stanie nauczyć się 35 wersetów Koranu. To rozzłościło matkę, która zaczęło go bić. Jak wynika z jej zeznań złożonych na policji, kobieta zostawiła chłopca nieprzytomnego na podłodze. Jak mówiła skazana na sali sądowej, siedmiolatek wciąż wtedy recytował wersety Koranu. Po 10 minutach kobieta wróciła i zobaczyła, że jej syn leży na… Czytaj więcej »

Ambroży
Gość
Ambroży

A dziś dowiadujemy się o kolejnym planowanym przejściu na ” zasłużoną emeryturę” szofera Generała Janickiego ” szefa BOR”?. Czy nie otwiera się nóż w kieszeni na taka wiadomość – dopiero nie tak dawno awansowanego gen przez prezydenta, ilość szkód jakie wyrządził np. w sprawie nieprawidłowego zabezpieczenia najwyższych osób przed katastrofa smoleńską. I gdy zewsząd słychać wiele zarzutów, kłamstw – taka osoba ma udawać się na spokojniutka emeryturę mundurową zamiast do pudła na kilka lat?.

borjan
Gość
borjan

tylko po pinokiu widac kiedy klamie ….a zresztą Tusk i całe to PO to juz sami nie wiedza kiedy klamia a kiedy mówia prawde bo kłamstwa same weszły im juz w krew…

maturzysta z pewnego rocznika
Gość
maturzysta z pewnego rocznika

Napiszę tylko tyle:
Parę lat temu zdawaliśmy maturę. Moja klasa liczyła wtedy 28 osób. Na dzień dzisiejszy z mojej byłej klasy tylko 7 osób mieszka w Polsce. Za 3 miesiące zostanie już tylko 6 ponieważ i ja wyemigruję. Takich klas są tysiące. Dziękujemy ci „gumo balonowa” za brak możliwości pracy, za okradanie nas z człowieczeństwa doprowadzając każdą uczciwą osobę do wegetacji. Dziękujemy ci rządzie za okradanie narodu. Wypchajcie się sianem na wieki wieków Amen.

loka
Gość
loka

Proponuje przejechać się panom z Super Nowości w stronę Łańcuta zobaczyć i przekonać się jakie cuda są tam wyczyniane ostatnio w poniedziałek czarny Focus był idealnie ukryty koło starego młyna miedzy ekranami a prywatnym autem terenowym czyli reasumując był niewidoczny a co robił to wiadomo ale w tej zabawie chyba nie oto chodzi Ci panowie powinni być widoczni

maniek
Gość
maniek

pejsaty kłamca i oszust

Ambroży
Gość
Ambroży

Poseł Jerzy Polaczek domaga się ścigania przez policje nieoznakowanych samochodów Inspekcji Transportu Drogowego. „Wnoszę o zatrzymanie przez Policję dowodów rejestracyjnych wszystkich nieoznakowanych pojazdów Inspekcji Transportu Drogowego w Polsce wyposażonych w fotoradary” – pisze w piśmie wysłanym do Komendanta Głównego Policji. W nieoznakowanych samochodach Inspekcji Transportu Drogowego (aktualnie 29 pojazdów w Polsce) zamontowano urządzenia – m.in.: fotoradary wraz z dodatkowymi lampami, co zdaniem ekspertów prawa ruchu drogowego stanowi podstawę dla Policji do zatrzymania kierowcy takiego samochodu wraz z dowodem rejestracyjnym i skierowania pojazdu na dodatkowe badania techniczne. Zdaniem posła samochody ITD naruszają wiele aktów prawnych. Dlatego poseł prosi Komendanta o wydanie… Czytaj więcej »

Wojas
Gość
Wojas
Ambroży
Gość
Ambroży

Jak należy rozumieć ten film?

a) rządzi Platforma, ale to PiS cały czas stawia te fotoradary, bo Platforma jest przeciw
b) on ze wstydu już nie wróci z tych Dolomitów
c) sondaże spadają więc teraz Tusk stanie na czele PiS-u
e) e-wuś zrób mi herbaty, a w tym czasie TVN to wszystko odkręci – Nowakiem:)

Wniosek: wciąż za mało jest w mediach o matce małej Madzi. Więcej cytatów z jej pamiętnika itp. i wszystko da się przykryć.

VV
Gość
VV

Tusk jest zdrajca.. no bo jak inaczej?

Ambroży
Gość
Ambroży

Premier Tusk przychodzi do szkoły podstawowej i pozwala dzieciom na zadawanie pytań. Zgłasza się mały Krzysio: – Ja mam trzy pytania. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfałszował? Po drugie: jak długo będzie pan jeszcze kłamał, kradł, niszczył Polskę i Polaków oraz działał na szkodę dziesiątek milionów ludzi? Po trzecie: jak pan w ogóle jest w stanie spojrzeć w lustro? Premier zaczął się namyślać, gdy wtem zadzwonił dzwonek. Po przerwie dzieci wróciły do klasy, usiadły, a rękę podniósł Michałek: – Ja mam pięć pytań do pana premiera. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu… Czytaj więcej »

adf
Gość
adf

Donald marzy aby SBecji i ich POmitom było miłao

ROMAN
Gość
ROMAN

atak będzie przeprowadzony ze wszystkich stron; z ziemi/ powietrza i wody- dojdą podobno jeszcze fotki z izraelskich dronów- i z satelitów i sterowców –
prawdopodobnie ze względu na bezpieczeństwo mamy się poruszać z szybkością gdzieś z roku ; 700 r.pne. czyli 30 km dziennie – albo z szybkością wozu konnego z II-go tysiąclecia p.n.e.- czyli 60 km dziennie –
nie wspomnę o kuririerach którzy przy zmiennych koniach w czasach Hammurabiego byli w stanie za 2 dni zrobić 200 kilometrów.
– czyli wracają dobre stare lata. ?

BADYL
Gość
BADYL

FOLWARK ZWIERZĘCY – NAPISAŁ NIEJAKI PAN ORWELL!