Dorośli bezradni wobec 9-letniego chłopca!

Rodzice zastraszanych, poniżanych i bitych dzieci podczas wczorajszego spotkania w kuratorium oświaty. Z obawy o bezpieczeństwo swoich dzieci nie zgodzili się na pokazywanie swojego wizerunku.

RZESZÓW. Gehenna uczniów i rodziców SP nr 24

– Zróbcie coś w końcu z tym 9-latkiem! Nasze dzieci boją się chodzić do szkoły! Wracają posiniaczone, zapłakane, a niekiedy nawet zmoczone! – grzmią rodzice na spotkaniu z podkarpackim kuratorem oświaty, Jackiem Wojtasem i radcą prawnym.

Kuratorium zarzeka się, że robi wszystko co w ich mocy. Rzeczywistość pokazuje co innego. 9-letni Darek obnaża się przed kolegami, sika do kosza na śmieci, biega ze szkłem i rozbija na głowach dzieci butelki.

Więcej w Super Nowościach

Ewelina Nawrot
Grzegorz Anton

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wyrocznia V
Wyrocznia V
8 lat temu

zamknac na tydzien do drewutni o chlebie i wodzie i bedzie jak w zegarku chodzicł. A tak dalej go bezstresowo wychowujcie!

ozzy
ozzy
9 lat temu

Szkoła nr. 11 ma też takiego gówniarza Bartka i też rozrabia i wszystkich przestawia łączne z nauczycielami i dzieci się go boją i szkoła nic w tym temacie nie robi i jestem ciekawy jak kuratorium czy też robi wszystko co w ich mocy czy może robi ale w spodnie.

IZABELLLA
IZABELLLA
9 lat temu

CO TAKI KURATOR PIJAK POMOZE? POKIWA GLOWA, PRZYTAKNIE I POJDZIE SIE NAPIC.

melon
melon
9 lat temu

pewnie tatuś jakiś partyjny głąb albo mason, bo już dawno by z gnojem zrobili porządek

noel
noel
9 lat temu

„Ojciec” ma racje ,pozwolcie mu zresocjalizowac młodego rozpuszczonego przez rodzicow człowieka.
Koniecznie bo p.Kuratoer nic nie pomoze chyba ze szkolny katecheta

zombie
zombie
9 lat temu
Reply to  noel

ja bym chętnie zresocjalizowal jego mamusie

ojciec
ojciec
9 lat temu

Mam propozycje. Dajcie mi go do domu po szkole na 2 tygodnie. Tylko niech mi sie nikt nie wtraca w moje metody wychowawcze. Nauczyciele maja tylko dopilnowac aby nie uciekl ze szkoly i ja go bede odbieral po lekcjach i rano doprowadzal az do klasy lekcyjnej. Nauczyciele musza tez zdac mi codzienna relacje z jego zachowywania sie na lekcjach i podczas przerw. Nic ponad to nie chce. Wroci po tych 2 tygodniach jak potulny baranek i nigdy juz nikogo nie zaczepi ani nie obrazi. Oczywiscie na zakonczenie tych 2 tygodni uslyszy ze jak kogo obrazi lub zaczepi to wroci pod… Czytaj więcej »

ojciec - tyle że normalny
ojciec - tyle że normalny
9 lat temu
Reply to  ojciec

No i proszę… Naczelny Edukator i Wychowawca Dzieci wyraził swój jedynie słuszny pogląd. Żal…

Edi
Edi
9 lat temu

Ludzie o czym wy piszecie przecież to jeszcze małe dziecko. Ja jak chodziłam do szkoły to za takie coś jak się lenijką dostało albo za ucho do góry człowieka pani pociągła to się już potem nic głowy nie trzymało. I teraz nie jeden napewno wspomina jak kiedyś było i ludzie z nas wyrośli w miare. A teraz dzieci maja dzieci i taki gówniarz teroryzuje wszystkich do okoła a gdzie w tym wszystkim są rodzice jak to dziecko wychowują kiedyś to oni od niego dostaną jak teraz tego nie ukrócą. Ja rozumiem że nie z każdym dzieckiem można sobie poradzić ale… Czytaj więcej »

sasiad
sasiad
9 lat temu

zapamietajcie tego malego za kilka lat to rodzice beda srogo plakac przez niego

ROMAN
ROMAN
9 lat temu

to jest proszę Państwa nowy trend wychowawczy w wy miałczycie- taka władza przez was wybrana – takie przepisy ustalili wasi wybrańcy narodu a wy płaczecie- szkoła ma spętane ręce bo jak dyr, się wychyli to kopa w dupę poszedł – przyjdzie nowy po lini i bazie – a wy płaczecie -to jest wychowanie bezstresowe wszystko mu wolno i nic – a kiedy będzie chodził po suficie może na WF-ie- a kiedy wychowawczynie będzie klepał po dupie – może na lekcji o wychowaniu – wiem co piszę bo takie wypadki miały już miejsce – a wy niezadowoleni a zrobić go nowym… Czytaj więcej »

Ojo
Ojo
9 lat temu

Rodzice są tak wyedukowani, że mogą prowadzić własną szkołę , bo ‚gówniarz’ w domu umie się zachować tylko w szkole publicznej wszyscy go w*******ą.

aagh
aagh
9 lat temu

Tak wlasnie bezstresowe wychowanie to się nazywa

stefancierucha
stefancierucha
9 lat temu

wine za ten stan ponosi rząd a rodzice są tylko jego PACHOŁKAMI którym zostalo zabrane prawo wychowywania teraz będa oskarżać rodzicieli ponieważ -”kto u wladzy ma zawsze racje nawet jezeli jej nie ma”

adam
adam
9 lat temu

Do czego nasz narod zmierza?? zenada, smrod 9 letni i nikt nie moze sobie z nim poradzic??, gratuluje wszystkim magistrom, profesorom, kuratorom, dyrekcji i policji a przedewszystkim rodzicom. WSTYD

TARA
TARA
9 lat temu

kochani rodzice, więcej tolerancji, pozwólcie dziecku się rozwijać, nie przeszkadzajcie mu