Dr Zbigniew Niezgoda “Super Wykładowcą 2011” .

Dr Zbigniew Niezgoda “Super Wykładowcą 2011”

Plebiscyt Super Nowości został rozstrzygnięty. Dr Zbigniew Niezgoda “Super Wykładowcą 2011”

- Ten zaszczytny tytuł jest dla mnie tym bardziej ważny, że został mi przyznany dzięki głosom moich studentów – mówił, nie kryjąc radości z wygranej, dr Zbigniew Niezgoda, prodziekan ds. praktyk zawodowych w Wyższej Szkoły Prawa i Administracji, podczas gali wręczenia nagród pierwszej edycji plebiscytu Super Nowości “Super Wykładowca 2011”.

W miniony piątek w Urzędzie Marszałkowskim odbyła się uroczysta finałowa gala wręczenia nagród pierwszej edycji plebiscytu, którą poprowadziła Anna Niedzielska, założyciel i dyrektor Szkoły Tańca Sportowego AKSEL z Rzeszowa. W szranki o zaszczytny tytuł stanęło 41 osobowości akademickich z całego Podkarpacia. Wśród licznie przybyłych gości, oprócz samych nominowanych w plebiscycie, znaleźli się również rektorzy wyższych uczelni, pracownicy naukowi, posłowie oraz studenci.

“Dobrego wykładowcę pamięta się przez całe życie” – takim hasłem rozpoczęliśmy 4 marca plebiscyt “Super Wykładowca 2011”, chcąc zmobilizować brać studencką do wyłonienia profesorów i doktorów cieszących się największą estymą i uznaniem. Zainteresowanie plebiscytem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Głosowanie trwało ponad 3 miesiące. Oddano około 17 tysięcy ważnych głosów. Piętnastu cieszących się największym poparciem wykładowców otrzymało cenne nagrody. Wśród nich znalazła się finałowa trójka zwycięzców plebiscytu.

Zaszczytne pierwsze miejsce, tytuł “Super Wykładowcy 2011 roku”, oraz w nagrodę laptop i kosz upominków, zdobył prowadzący od samego początku w rankingu plebiscytu prodziekan ds. praktyk zawodowych w Wyższej Szkoły Prawa i Administracji dr Zbigniew Niezgoda. – Dziękuję rektorowi prof. Jerzemu Posłusznemu za to, że parę lat temu dał szansę prowadzenia zajęć jeszcze wtedy młodemu prokuratorowi. Teraz wiem, że studenci lubią moje wykłady, bo pokazały to wyniki tego plebiscytu – mówił odbierając nagrodę.

Miejsce drugie przypadło w udziale dr Piotrowi Puszowi z Uniwersytetu Rzeszowskiego, a na miejscu trzecim uplasowali się ex aequo: dr inż. Piotr Cyrek z Uniwersytetu Rzeszowskiego i prof. dr hab. Andrzej Głowacki z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
Piątkową galę uatrakcyjnił znakomity występ tancerzy Szkoły Tańca Sportowego AKSEL z Rzeszowa, których nagrodziła burza oklasków.

ZOBACZ ZDJĘCIA

pad, ksz

 

 

do “Dr Zbigniew Niezgoda “Super Wykładowcą 2011” .”

  1. Agata

    Niezgoda nie jest już członkiem palestry na szczęście dla nas wszystkich

  2. Markiz de Sade

    Dziś niejaki pan Zbigniew N jako podejrzany w aferze podkarpackiej poszedł za kratki.

Skomentuj

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.