Drogowcy poprawią wyremontowaną jezdnię

Po remoncie ulicy Miłej stan nawierzchni nie poprawił się i konieczne jest usunięcie usterek. Fot. Wit Hadło

Po remoncie ulicy Miłej stan nawierzchni nie poprawił się i konieczne jest usunięcie usterek. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Mieszkańcy czekali 8 lat na odnowienie ulicy Miłej.

Droga jest nierówna, studzienki w jezdni krzywe i pozapadane, a po opadach deszczu tworzą się spore kałuże – taki jest stan jezdni po zakończonym remoncie ulicy Miłej (osiedle Biała). Odnowioną drogę oddano do użytku w miniony piątek, ale mieszkańcy od razu zauważyli, że jezdnia jest w gorszym stanie niż przed remontem.

Niemile zostali zaskoczeni na ulicy Miłej mieszkańcy tego rejonu miasta. Doczekali się remontu, ale okazało się, że stan nawierzchni drogowej jest gorszy niż przed remontem. Na odnowienie drogi czekali od 2009 roku, gdy w granice miasta została włączona wieś Biała.

Koszt remontu ulicy Miłej wyniósł 3,5 mln zł. Do drogowców dotarły już skargi od mieszkańców na stan wykonania robót.

- Inwestycja przy ul. Miłej jest w trakcie odbioru technicznego. Nie został on jeszcze zakończony – informuje Andrzej Świder, dyrektor MZD. – Wykonawca musi poprawić jeszcze wiele usterek.

Również dyrekcja Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych i Drogowych w Krośnie zapewnia, że jeżeli komisja wskaże jakieś usterki, to zostaną usunięte. – My, jako wykonawcy remontu tej drogi, nie pozostawimy jej w obecnym stanie – mówi Dariusz Zdzieba z zarządu krośnieńskiego PRIiD.

and

do “Drogowcy poprawią wyremontowaną jezdnię”

  1. Pewnie już nie dożyję?

    A kiedy remont ulicy Kwiatkowskiego na Drabiniance?

    • Biały

      Dożyjesz,dożyjesz,bo kto by znów wybrzydzał?Przecież oprócz jezdni z której na pewno korzystasz,choć nie musisz, jest jeszcze bezpieczny chodnik,są zabezpieczone rowy,jest oświetlenie uliczne…Nie widziałeś,czyś nie chciał widzieć?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.