Duchowny molestował dziewczynki? Wyrok w piątek

Oskarżony m.in. o molestowanie seksualne trzech dziewcząt ks. Roman J. stawił się w sądzie w towarzystwie swojego obrońcy, mecenasa Aleksandra Bentkowskiego. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Prokurator chce dla ks. Romana J. 4 lat bezwzględnego więzienia.

W miniony piątek przed sądem Okręgowym w Rzeszowie zakończył się trwający 6 miesięczny proces ks. Romana J. byłego proboszcza podropczyckiej miejscowości Mała, którego prokuratura oskarża o molestowanie seksualne trzech dziewcząt i współżycie z czwartą.

Prokurator żąda dla niego 4 lat bezwzględnego więzienia, obrona uznania za niewinnego. Wyrok poznamy dzień przed Wigilią.

Więcej w Super Nowościach

Katarzyna Szczyrek

do “Duchowny molestował dziewczynki? Wyrok w piątek”

 1. Stefan

  Ludziska w tym kraju przyzwyczaili się do tego, że ktoś nimi poniewiera. Najpierw przez wiek byli to zaborcy, potem okupant, potem komuniści. Teraz przyszła kolej na władze i czarną mafię czyli kościół. Nie ma tutaj świadomości obywatelskiej, potrafi się tylko narzekać i gadać, gadać gadać… a przy tym g…wno z tego gadania wynika. Miasto funduje nam głupawe pomysły, urzędnicza mafia robi co chce, a my tylko ponarzekamy i szybko zapomnimy głosując na tych samych debili co poprzednio. Widocznie musi wymrzeć parę pokoleń, żeby ludzie zaczęli myśleć inaczej. To samo dotyczy się kościoła. Jak stoi w piśmie kościół to ludzie, a nie Watykan, biskupi, księżą, świątynie itp itd. To jest tylko coś, co stworzyli ludzie zasłaniając się Bogiem, bo dla Boga nie jest to konieczne.

 2. smakosz trunków wszelakich

  wprawdzie ,dołożyłeś do pieca aż bucha-jednak trudno nie przyznać Ci racji.Zastanawiający jest sam fakt obrony tegoż zbrodniarza i nie mam na myśli papugi Bentkowskiego tylko zwykłego człowieka,sąsiada,parafianina.Skąd w narodzie aż takie wypaczenie,czy stacja toruńczyka przeżarła sfilcowany moher i dobrała się do mózgów i co na to w końcu biskup i cała wierchuszka tego sutannowego zboka-czy dla nich winy mają inną wagę a, może normalnie nic się nie stało.O, TEMPORA O, MORES.

 3. nollet

  Nie zapominajmy, że ten zbrodniarz, przyznał się do tych odrażających czynów, po rozmowie z adwokatem, zmienił zeznania, teraz jest niewinny. Bentkowski poinstruował kanalię, w jaki sposób uniknąć kary! Trudno w tym kraju mieć nadzieję na sprawiedliwy wyrok dla pedofila, którego bronią nawiedzeni durnie, dla których krzywda dziecka nie ma znaczenia, którzy są zdolni w imię obrony łotra w koloratce zamordować „bękarta”. Nie potrafię zrozumieć jak zbrodniarz może odpowiadać z wolnej stopy? Ten odrażający potwór skrzywdził dzieci, znalazł adwokata- Aleksander Bentkowski, ten adwokat nie zawahał się publicznie stwierdzić , że jedna z ofiar oskarża zboczeńca licząc na odszkodowanie! Bentkowski doskonale wie, że broni zbrodniarza, że to on Aleksander Bentkowski poradził mu, by odwołał swoje wcześniejsze zeznania i nie przyznawał się do winy. Mamy pogląd o honorze i moralności tego adwokata, który opluwa ofiarę zboczeńca! Trzeba nie lada bezczelności by coś takiego powiedzieć o ofierze zboczeńca przed wydaniem wyroku. Podpis kilkuset nawiedzonych parafian świadczy tylko o zaawansowanym debilizmie tych parafian, którym pomieszało się gówno z miodem, pomylił się bóg z klechą pedofilem! Którzy klechę uważają za boskiego namiestnika! Niestety taki to kraj. Z całego serca życzę tym nawiedzonym parafianom, którzy ręczyli za tego zbrodniarza, by ich malutkie dzieci i wnuki systematycznie gwałcił pedofil w koloratce, a jakaś grupa nawiedzonych parafian gwarantowała niewinność pedofila opluwając ich poszkodowane dzieci! W tym kraju klecha jest ponad prawem, jeżeli zapadnie wyrok to będzie symboliczny wyrok. O jakimś odszkodowaniu nie ma co marzyć, nigdy nie zostało ofierze przyznane Dla sądu III RP, podobnie jak dla adwokata Bentkowskiego zgwałcone ofiary, to tylko bękarty, które można gwałcić bezkarnie, bo nie są dziećmi tych, którzy ręczyli za pedofila. Ohydny kraj, ohydny kler, ohydni parafianie!

  • TARA

   wszyscy sa głupi tylko ty jesteś mądry – pouczający nawet Pana Boga, nieskazitelny, plujacy nienawiścią na wszystkich – nowy rodzaj tolerancji,

   • nollet

    Nie wiem kim jesteś, obrońca zbrodniarza to może być tylko ludzki śmieć, ludzka wymiocina. Nie wiem jak czuje się zgwałcone dziecko, jestem przekonany, że to piętno na całe jego zycie. Piętno tym wieksze, ze to ofiara czuje się winna a o winie ofiary informuje ją sprawca i jego obrońcy. Trzeba byc jednak kanalią by stanąc w obronie łotra wkoloratce. W przeciwieństwie do ciebie odróżniam boga od klechy ty nie. Więc dla ciebie bog to klecha, czyli szmata i tylko szmata. Moj bog jest dobry i sprawiedliwy, twoj złodziej i zboczeniec. Przemyśl co napisałem, zła nie da się obronić, zwłaszcza zła wyrządzonego małym biednym dzieciom zaszczutym przez dorosłe ludzkie śmiecie twojego pokroju!

   • babcia zosia

    Droga Taro.Wszystko co nie jest zabronione ,jest dozwolone-jednak pewne zachowania nie licują z człowieczeństwem,katolikiem a, kapłanem szczególnie.Tak, tolerancja to coś czego jeszcze musimy się uczyć co wcale nie oznacza przymykania oczu na zachowania kryminogenne bez względu na status czy pozycję sprawcy czynu niegodnego.

 4. babcia zosia

  Kościół by się oczyścić i odzyskać twarz musi ciąć jaja razem z fiutem-sikać można przez rurkę plastikową.Bardzo zyska nie tylko sam kościół ale głownie dzieciaki i kobiety a, wielebny będzie miał naprawdę dużo czasu na posługi wiernym i wreszcie odzyska powołanie ,nie mówiąc już o kasie jaką zostawiają w domach uciech i nie tylko.Uszczerbku na pewno nie będzie-straci męskość ale powołanie odzyska i co pewne twarz.

  • Koko

   babciu idą święta,jak pójdziesz do komunii,a gdzie piąty warunek dobrej spowiedzi? fuj.a może ci szkoda?

   • babcia zosia

    widzę że Tobie z jajami lepiej smakuje-ja nie sądzę aby to akurat miało znaczenie.Natomiast gdyby był BEZ -pełne zaufanie i jak ładnie by śpiewał

    • Koko

     Wiedz babciu,że z nimi czy bez kiedyś będzie nam potrzebny,choćby po to, aby nas pochować.A Pismo św.mówi nie sądźcie,a nie będziecie sądzeni.Ksiądz ten czy inny to człowiek tak jak i my.My mamy obowiązek za nich się modlić by mieli siłę,żeby wykonać dobrze swoje powołanie.Pan Jezus też miał Judasza.I co życie toczy się dalej.

     • babcia zosia

      rozbroiłeś mnie.Jak będzie potrzebny to ma na to cennik,ktoś to opłaci a, ksiądz odczyni ceremonię w zależności od wysokości tej wpłaty-bardziej lub mniej barwnej.Byłam na pogrzebie zażartego antyklerykała,ateisty,starego ubeka który w kościołach bywał najwyżej z magnetofonem w kieszeni a, pogrzeb miał z 2-ma biskupami i 5-ciu księży.Sam ceremoniał trwał prawie 3 godziny zaś mowa pogrzebowa biskupa powaliła na kolana zebranych i wywołała ogólny śmiech.Była całkowitym zaprzeczeniem życiowych dokonań zmarłego.Ale syn zmarłego chciał ojcu zrobić show ,zapłacił ile trzeba i udowodnił-jak sam powiedział po wszystkim że w tych czasach wszystko jest na sprzedaż

     • stary dziad

      Ty na Judasza nie nadawaj bo Juasz byl potrzebny. Wykonal perfekcyjnie swoj obowiazek. Gdyby nie bylo Judasza to nie bylo by odkupienia. Pomysl czy mial by sens pobyt Jezusa na ziemi gdyby nie nastapilo wydanie Go poprzez Judasza i ukrzyzowanie Go poprzez kaplanow zydowskich ?
      Podziekuj Judaszowi za to co zrobil i modl sie za Judasza.

     • lex

      Koko, czy Tobie nie żal tych dzieci? Z tego co piszesz, sądzę, że nie. Widocznie widok sutanny zabija Twój mózg.

 5. HETMAN

  ODRAZU MOLESTOWANE, A MOZE CHCIALY BYC PUPCIANE

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.