Duże zmiany w organizacji ruchu

Trasy objazdów w czasie remontów

ŁAŃCUT. Właśnie rozpoczęły się zaplanowane remonty czterech dróg powiatowych w centrum Łańcuta.

Z powodu robót drogowych na ul. Józefa Piłsudskiego wprowadzono ruch jednokierunkowy. Od skrzyżowania z sygnalizacją świetlną przy ul. Mickiewicza (obok Starostwa) pojazdy będą mogły jeździć tylko jednym pasem ruchu w kierunku do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej, czyli będzie możliwy tylko wyjazd na drogę krajową nr 4. Na czas robót ulicą Piłsudskiego nie będzie można wjechać do Łańcuta od strony Rzeszowa.

W czasie remontu ulicy Jana Cetnarskiego zostanie wyłączony całkowicie z  ruchu odcinek od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego aż do skrzyżowania z ul. Słowackiego, która prowadzi do Rynku. Jednocześnie będą remontowane dwie ulice otaczające park Muzeum-Zamek w Łańcucie. Utrudnienia wystąpią w postaci wyłączenia z ruchu połowy jezdni na przebudowywanych odcinkach ulic Tadeusza Kościuszki i 3-go Maja. Remonty będą prowadzone na ul. Kościuszki na odcinku będącym drogą powiatową, od skrzyżowania z ul. Sikorskiego (obok Zameczku Romantycznego) aż do skrzyżowania z drogą krajową nr 4. Natomiast ul. 3-go Maja będzie remontowana na odcinku od skrzyżowania z ul. Paderewskiego (obok Maneżu, nie będzie też możliwe parkowanie samochodów wzdłuż ogrodzenia parkowego naprzeciw przychodni rejonowej) do skrzyżowania z drogą krajową nr 4.

Zakres prowadzonych robót drogowych jest bardzo duży. Zostanie wykonana m.in. kanalizacja deszczowa, nowe chodniki, miejsca parkingowe, nowa nawierzchnia, oświetlenie uliczne oraz w końcowej fazie nasadzenia drzew i urządzanie zieleni miejskiej, dlatego przewidywany termin zakończenia remontów na drogach powiatowych zaplanowano na sierpień 2011 roku.

ga

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
10 lat temu

A jak mają dojechać samochody ciężarowe do firm znajdujących się pod adresem ul.Piłsudskiego 70,teren byłej jednostki wojskowej ??????????????????????

kierowca
kierowca
10 lat temu
Reply to  Marek

to chyba pytanie do p. Wolskiego :/