Duże zmiany w organizacji ruchu

Trasy objazdów w czasie remontów

ŁAŃCUT. Właśnie rozpoczęły się zaplanowane remonty czterech dróg powiatowych w centrum Łańcuta.

Z powodu robót drogowych na ul. Józefa Piłsudskiego wprowadzono ruch jednokierunkowy. Od skrzyżowania z sygnalizacją świetlną przy ul. Mickiewicza (obok Starostwa) pojazdy będą mogły jeździć tylko jednym pasem ruchu w kierunku do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej, czyli będzie możliwy tylko wyjazd na drogę krajową nr 4. Na czas robót ulicą Piłsudskiego nie będzie można wjechać do Łańcuta od strony Rzeszowa.

W czasie remontu ulicy Jana Cetnarskiego zostanie wyłączony całkowicie z  ruchu odcinek od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego aż do skrzyżowania z ul. Słowackiego, która prowadzi do Rynku. Jednocześnie będą remontowane dwie ulice otaczające park Muzeum-Zamek w Łańcucie. Utrudnienia wystąpią w postaci wyłączenia z ruchu połowy jezdni na przebudowywanych odcinkach ulic Tadeusza Kościuszki i 3-go Maja. Remonty będą prowadzone na ul. Kościuszki na odcinku będącym drogą powiatową, od skrzyżowania z ul. Sikorskiego (obok Zameczku Romantycznego) aż do skrzyżowania z drogą krajową nr 4. Natomiast ul. 3-go Maja będzie remontowana na odcinku od skrzyżowania z ul. Paderewskiego (obok Maneżu, nie będzie też możliwe parkowanie samochodów wzdłuż ogrodzenia parkowego naprzeciw przychodni rejonowej) do skrzyżowania z drogą krajową nr 4.

Zakres prowadzonych robót drogowych jest bardzo duży. Zostanie wykonana m.in. kanalizacja deszczowa, nowe chodniki, miejsca parkingowe, nowa nawierzchnia, oświetlenie uliczne oraz w końcowej fazie nasadzenia drzew i urządzanie zieleni miejskiej, dlatego przewidywany termin zakończenia remontów na drogach powiatowych zaplanowano na sierpień 2011 roku.

ga

do “Duże zmiany w organizacji ruchu”

  1. Marek

    A jak mają dojechać samochody ciężarowe do firm znajdujących się pod adresem ul.Piłsudskiego 70,teren byłej jednostki wojskowej ??????????????????????

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.