Duży świecący obiekt zawisł nad Słociną

Osoby, które były świadkami tego niezwykłego zdarzenia, proszone są o kontakt z Arkadiuszem Miazgą na adres: arekmiazga@gmail.com. Fot. Archiwum

RZESZÓW. To już drugi dziwny obiekt nad Słociną w ostatnich miesiącach. Wcześniej został zaobserwowany we wrześniu 2012 roku.

Kilka dni temu doszło do bardzo dziwnego zjawiska nad rzeszowskim osiedlem Słocina. – Z relacji świadków wiem, że nad jednym z domów pojawił się obiekt w kształcie kopuły z płaskim dnem i świecił – mówi Arkadiusz Miazga, znany podkarpacki ufolog. – Przez długi okres czasu podobne obiekty nie pojawiały się na niebie. Od kilku miesięcy znowu zostają zaobserwowane. Nie tylko w naszym regionie, ale także całej Polsce – wyjaśnia ufolog.

Do zdarzenia doszło około godziny 17.50. Jedna z mieszkanek osiedla chciała wypuścić kota na dwór. Ten jednak był przestraszony, jeżył się i nie chciał wyjść z domu. Kobieta zauważyła wówczas około 200 metrów dalej dziwne, nieruchome światła na ciemnym niebie. – Początkowo myślała, że to samolot – opowiada Arkadiusz Miazga. Jednak światła tkwiły nieruchomo w powietrzu. Kobieta już przez lornetkę zauważyła, że światła znajdują się na ciemnometalicznym obiekcie w kształcie kopuły z płaskim dnem. Obiekt wisiał w powietrzu około kilkudziesięciu metrów nad domami. Na jego powierzchni znajdowały się jakieś linie i pasy. Z kolei światła były rozmieszczone na dolnej części obiektu w linii poziomej. – Obiekt po około 5 minutach bardzo powoli oddalił się na wschód – dodaje ufolog.

Co ciekawe, świadkowie, którzy pobiegli w to miejsce, stwierdzili bardzo dziwny, intensywny słodki zapach, który utrzymywał się w tym obszarze około godziny. Zapach był duszący i dość nieprzyjemny. Świadkowie próbowali użyć w tym miejscu telefonu, ale nie mogli się z nikim połączyć.

Osoby, które były świadkami tego niezwykłego zdarzenia proszone są o kontakt z Arkadiuszem Miazgą na adres: arekmiazga@gmail.com.

do “Duży świecący obiekt zawisł nad Słociną”

 1. wicio

  to była okrągła kładka tadka, postanowiła nie wkur**ać rzeszowian na mieście i poleciała …

 2. blokers

  mam stały kontakt z agresywnymi kosmitami.Tylko powazne propozycje.

 3. ROMAN

  no patrzą z góry od kogo pobrać narządy albo kogo przebadać – czy się nadaje / czy nie , albo szukają miejsca na wylądowanie co ?

 4. er

  to aureola sie oderwala tadkowi i latala nad slocina :)

 5. Marcin

  Ufo wiedziało gdzie przylecieć… a najlepiej zabrał kilka osobników z Słociny i Malawy żeby sąsiedzi mogli żyć normalnie…

 6. sik

  co…Tusk chce wrobić w to Kaczyńskiego? nol ufo srufo …Tusk podgląda słociniaków i tyle, piszcie piszcie jak nie macie co robić- „kto to widział…takie rzeczy… kto to widział? ;-)

 7. leon

  Dziwne to strasznie, że NOL pojawia się wszędzie tam gdzie mnie nie ma.

 8. janles62

  po ostatniej imprezie to mewy głosno stupały i goniła mnie godzilla-coś ze mną nie tak?

 9. Acha

  Ufo porywa ludzi na organy :)
  gazety muszą mieć o czym pisac bo nudno by było…

 10. frog

  Kiedyś był program na Discovery jak kolesie odpalili zdalnie sterowane UFO i patrzyli na reakcje ludzi. Zaraz wszyscy robili zdjecia i nawet TV przyjechało. Pozdro dla normalnych

 11. blokers

  jak nic wypełniają się przepowiednie Majow,troche spoznione ale zawsze.Na kolana ,do kruchty iwalić łbami o posadzke i, o tacy nie ZAPOMINAC bo wzwiazku zwyborami w rzymie idą nowe wydatki

 12. Janek

  Zapomniałem dodać że obiekty tego typu mogą również mieć jak najbardziej ziemskie pochodzenie
  http://www.youtube.com/watch?v=KnZbGVM8lFs&list=PLDA3B4F359CBD2533

 13. Janek

  Zamiast pisać bzdurne komenty to proponuje nieco zgebic temat i wówczas sie wypowiadac
  http://www.youtube.com/watch?v=zhCHiwVRPXo pozostale czesci prosze sobie poszukac,
  http://www.youtube.com/watch?v=6d6FaSCdO9E&list=PLD8B5A92C421A1330
  Polecam równiez wykłady goscia o nazwisku Alfred Palla.

 14. Andrzej

  Wielkie mi HALO… przyleciał zawisł poleciał – żadne mecyje…

 15. Markiz de Sade

  To był Kaczor Dysk.

 16. Kev

  Moge sie zalozyc, ze to ruscy manipuluja pogoda.

 17. ROMAN

  unidentifiet flying object – czyli niezydentyfikowany obiekt latający -udokumentowane zapisy już od 1878 roku w Polsce zapisy już od 1978 – powiązanie z ; telepatią/ lewitacją/ materializacją/ łamaniem praw fizyki / z New Age / z pirytyzmem i okultyzmem.
  - no to i w końcu pojawiło się i u nas – straszy- obserwuje – czy ma robić wodę z mózgu- aby niewolnicy mieli kolejny temat na kolejne tygodnie – do rozbierania na drobne – nie ?

  • poolposition

   hahahahahahha roman dużo zupki się najadłeś,a może to jarosław z maciorowiczem latali strasząc mieszkańców podkarpacia??? a tak serio to ciekaw jestem czy na Jasionce coś zaobserwowali bo nie wierzę,że nie ;z resztą w tym samym czasie były prowadzone ćwiczenia wojskowe w
   Trzciańcu i,przed wyjazdem na misję.W tym czasie kiedy został zaobserwowany obiekt miał miejsce przelot dwóch F16 oraz kilku śmigłowców .Niestety ; mieszkam od „nawiedzonej”sąsiadki kilka domów dalej i mogę stwierdzić,że ta pani owszem ma kota ,ale w głowie.To nie pierwsza jej taka obserwacja

   • ariks

    Jak fajnie wszystko ”umiesz wyjaśniać” ale co innego pisać sobie z fotela a co innego rozmawiać i dokumentować takie rzeczy w terenie. Nie bądź naiwny bo samoloty czy smigłowce nie stoją w ciszy i nie mają kształtu kopuły bez widocznych skrzydeł itp itd… w dodatku około 200 m od świadków z których chcesz zrobić idiotów.

    Znam wiele osób, który widywali dziwne rzeczy i to nie raz – a gdzie jest napisane że ktoś tylko raz mozę zauważyć UFO ja z takimi sytuacjami w tym filmowymi wiele razy sie spotykałem dodam, że podobne obserwacje były nad tym terenem Słociny juz w 1913 roku !!! A wtedy twoich F -16 nie było na dowód mam autentyczne gazety z opisem z tego okresu.

 18. esque

  ale fajnie. wreszcie cos sie dzieje.
  :D

 19. CICISZWILI

  KOMUNA WRACA ! NIE CZARNA WOŁGA TYLKO UFO PORYWAĆ BĘDZIE!

 20. bzzz

  Nie wiem co bierzecie, ale bierzcie połowę…

 21. maniek

  zaczyna się wmawianie, że istnieje UFO, teraz tylko czekać na zainscenizowaną inwazję i ogłoszenie obrońcy świata, czyli pejsatych amerykanów, którzy przejmą władzę na świecie w imię obrony przed złymi przybyszami z kosmosu, klasyk prawie jak 11.09

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.