„Duży Wspiera Małego”

Mały Michałek, podopieczny Hospicjum w ramionach „dużego” futbolisty.

RZESZÓW. 21 kwietnia w Galerii Rzeszów odbędzie się Event Charytatywny pod hasłem „Duży Wspiera Małego”.

Akcja organizowana jest przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, a jej nadrzędnym celem jest przypomnienie o możliwości przekazania 1 proc. podatku na OPP, promocja idei hospicyjnej, a przede wszystkim zebranie datków na utrzymanie hospicjum stacjonarnego dla dzieci. Imprezę uświetni prezentacja jedynej na Podkarpaciu drużyny futbolu amerykańskiego.

– Cieszymy się, że nasz wizerunek, który jest już rozpoznawalny w Rzeszowie, może wspomóc tak szczytny cel – mówi Daniel Krawiec, rzecznik prasowy drużyny. – Skoro możemy pomóc dzieciakom, dlaczego mielibyśmy z tej możliwości nie skorzystać. Podczas imprezy będzie możliwość przymierzenia stroju futbolisty oraz zrobienia z drużyną pamiątkowego zdjęcia. W programie znalazły się również pokazy cheerleaderek z zespołu Ice&Fire.

Nie zapomniano również o najmłodszych, dla których przygotowano liczne atrakcje. W czasie trwania imprezy wolontariusze prowadzić będą kampanię informacyjną dotyczącą możliwości przekazania 1 proc. podatku na rzecz hospicjum (można to zrobić do końca kwietnia wpisując KRS 0000265120) oraz porad księgowych jak tego dokonać. Cały dochód z imprezy, która rozpocznie się o godz. 13 i potrwa do godz. 16, przeznaczony będzie na finansowanie stacjonarnego hospicjum dla dzieci.

ksz

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o