- Super Nowości - http://supernowosci24.pl -

Dwa wypadki na jasielskich drogach

Posted By Redaktor On 24 maja 2012 @ 11:19 In Jasło | No Comments

Fot. KPP

JASŁO. Minionej doby na drogach powiatu jasielskiego doszło do dwóch wypadków drogowych. W zdarzeniach tych ucierpiały dwie osoby. W Skołyszynie kierowca osobowego citroena, a w Jaśle piesza.

Do pierwszego wypadku doszło około godz. 19. na ul. Rynek w Jaśle. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia ustalili, że kierująca Oplem Astra 37-letnia mieszkanka Jasła, jadąc w kierunku ul. Kazimierza Wielkiego, potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 87-letnią kobietę. W wyniku potrącenia piesza trafiła do szpitala. Stwierdzono u niej złamanie prawej nogi.

Kilka godzin po tym zdarzeniu, policjanci interweniowali w związku z kolejnym wypadkiem, który wydarzył się w Skołyszynie. Według wstępnych ustaleń kierujący Citroenem Saxo jechał od Jasła w kierunku Gorlic. Podczas jazdy prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwny pas ruchu i z całym impetem  uderzył w stojącego na poboczu dostawczego volkswagena.

Na skutek wypadku z urazem klatki piersiowej i wstrząśnieniem mózgu  do szpitala trafił kierujący citroenem 46-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn. Kierowca volkswagena i pasażer nie doznali obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

tc/KPP


Article printed from Super Nowości: http://supernowosci24.pl

URL to article: http://supernowosci24.pl/dwa-wypadki-na-jasielskich-drogach/

Prawa autorskie © 2011 Super Nowości. Wszelkie prawa zastrzeżone.