Dwie osoby ranne w wyniku zderzenia z tirem

Fot. Archiwum

RZESZÓW. W wyniku zderzenia ciężarowego volvo z samochodem osobowym, kierujący i pasażer osobowego mercedesa zostali przewiezieni do szpitala. Kierowca tira był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16.30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo z naczepą, 41-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc lewym pasem ulicy Warszawskiej od centrum Rzeszowa w kierunku Zaczernia podczas zmiany pasa ruchu zdarzył się z samochodem osobowym mercedes, kierowanym przez  47-letniego mieszkańca Głogowa Małopolskiego.

W wyniku zdarzenia obrażenia odniósł kierujący samochodem osobowym oraz jego 10-letni syn.  Karetkami pogotowia zostali przewiezieni do rzeszowskich szpitali, gdzie pozostali na leczeniu. Interweniujący na miejscu policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Okazało się, że mężczyzna kierujący tirem był pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie 0,26 promila alkoholu. Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy.

pad/KMP

do “Dwie osoby ranne w wyniku zderzenia z tirem”

  1. Józef

    Pewno po tym badaniu 0,26 promila stwierdzą niski poziom szkodliwości społecznej , jak ongis pani poseł Śledzińskiej Katarasińskiej. Ot i następny tirowiec zawodowiec , a na pewno wczoraj o dwóch za dużo na rzeszowskich drogach!.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.