Dygant w sądzie

TVN szykuje kolejny serial. Znów w obsadzie same gwiazdy i temat, który już raz okazał się sukcesem… Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant i Daria Widawska będą prawniczkami…

Nieznany jest jeszcze tytuł, ale potwierdzona obsada i czas antenowy. Nowy serial o życiu prywatnym i zawodowym grupy prawników zobaczymy w TVN wiosną 2012 roku.
– Z radością potwierdzamy informacje, które od jakiegoś czasu elektryzowały media, że Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Daria Widawska wystąpią w jednym serialu TVN. Niestety, nie możemy podać tytułu, bowiem nie jest jeszcze zatwierdzony, ale możemy odkryć kilka kart – pisze stacja na swojej stronie interentowej.

Obok Dygant, Kożuchowskiej Widawskiej na planie serialu pojawią się m.in. Leszek Lichota, Bartek Świderski, Tomasz Karolak, Marian Opania i Jacek Braciak.
Agnieszka Dygant zagra Agatę Przybysz, trzydziestoparoletnią dyrektor działu prawnego w koncernie ubezpieczeniowym. Każdy odcinek będzie stanowił osobny kazus prowadzony przez główną bohaterkę.

TVN najprawdopodobniej spodziewa się kolejnego hitu, bowiem sukces prawniczki “Magdy M.” do dziś jest rozpamiętywany przez widzów. Wynika z tego, że Polacy lubią śledzić losy specjalistów od prawa i patrzeć z rozkoszą na ich ekskluzywne życie. Czy to zapowiedź kolejnego sukcesu?

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments