Dyskryminacja heteroseksualnych

To co od dłuższego czasu dzieje się w Europie i w Polsce, zaczyna przerażać nie tylko osoby o tradycyjnych poglądach. Jestem osobą tolerancyjną, ale naprawdę na wymioty mnie już bierze, kiedy czytam, co autorzy napisali w podręczniku antyhomofobicznym, który w praktyce dyskryminuje osoby heteroseksualne.

Pisanie, że tańczenie poloneza na studniówce jest przejawem homofobii, to już jakiś absurd. Ze strony społeczeństwa popierającego homo pary zaczyna się akcja podważania naszych tradycji. W jednej kwestii muszę się z autorami książki zgodzić. Propagowanie homoseksualizmu może doprowadzić do jeszcze większej agresji ze strony osób nietolerujących tego typu związków.

W takim razie po co ta cała propaganda?! To już zaczyna być chore! Wydaje mi się, że każdy powinien móc sobie robić w sypialni co chce, z kim chce, jeżeli tylko nie krzywdzi przy tym innych, ale publiczne gadanie w kółko o tym z kim się sypia, jest dla mnie nienormalne. Czy naprawdę chcemy, żeby w szkołach uczniowie publicznie mówili albo obnosili się ze swoją orientacją? Jeżeli tak będzie, to nauczyciel, który da złą ocenę gejowi, zaraz z pracy wyleci za przejaw homofobi. Zupełnie tak samo będzie, kiedy nagrodzi heteroseksualnych uczniów. Wprowadzanie takiego podręcznika, a co gorsza jakichś kar za nieakceptowanie gejów czy lesbijek, czego chcą autorzy, doprowadzi do tego, że osoby heteroseksualne staną się dyskryminowaną mniejszością.

Dajmy sobie spokój z orientacjami seksualnymi i skupmy się na tym, żeby szkoła uczyła wiedzy niezbędnej na rynku pracy.

Blanka Szlachcińska

do “Dyskryminacja heteroseksualnych”

 1. Lolek

  Niestety padłem ofiarą dyskryminacji ze strony heterofobów. To znaczy pracowałem w miejscu gdzie większość osób była homoseksualna. Ja i kilka innym heteroseksualnych spotkaliśmy się z nietolerancją wobec nas. Nie miałem w pracy życia co chwilę jakieś, docinki, szykanowanie itd. Od tego czasu stałem się homofobem. Nikomu nie życzę czegoś takiego. Z pracy się zwolniłem. Ale teraz mam uraz psychiczny. Krótko mówiąc nie cierpię pedałów.

 2. ROMAN

  no już w Brukseli przygotowują dyrektywę – że chłopy będą musieli sikać na siedząco – a nie na stojąco – no ale już leci Apophis i w 2036 – ma tylko średnicę 1 kilometra ale jak łupnie pod katem 45 stopni to walnie jak ; 50 tyś. megaton – no i wtedy skończy sie to wariactwo z tą homofobią raz na zawsze i zacznie się wszystko normalnie czyli ; on + ona.

 3. Natalia

  No, Tyś mamnick jest szczytem osiągnięć ewolucji zapewne!

 4. mamnick

  Wstrętne ,,częsci rowerowe”!!!!!!

 5. Natalia

  Pani Mario, proszę czytać ze zrozumieniem! Absolutnie jestem tolerancyjna, absolutnie jestem za równością. Ale tak jak nie są lepsi heterycy tak nie są lepsi homo! Równowaga. Uwagi w postaci „Polonez, to taniec dyskryminujący mniejszości homoseksualne” do niczego dobrego nie prowadzą!
  Takie kampanie KPH, jak ta : http://www.youtube.com/watch?v=eyxSdwDQAlk&feature=youtu.be
  jak najbardziej TAK!

 6. Maria

  życze Wam dziecka które oznajmi że jest homoseksualne… – wtedy może zobaczycie, że dyskryminacja i homofobia jest ZŁA, jak dotknie to Waszych najbliższych.

 7. Homofob

  Od dziś jestem homofobem!

 8. bogdan

  Pani Blanko, Blanka – jeśli mogę, bardzo proszę o zintensyfikowanie poglądu który opisałaś. Naprawdę uważam że poza kanonami – NIE KRADNIJ, NIE ZABIJAJ Każdy według własnego sumienia lub potrzeb niech robi co uważa – nie mnie to oceniać. ale szlak mnie trafia jak od pewnego czasu bycie heteroseksualnym oznacza bycie homofobem- toć przecież jawna dyskryminacja ( w swiecie demokracji – to nawet dyskryminacja większości) wygląda na pewien rodzaj „totalitaryzmu” choć niewiem czy jasli „poloneza uwazamy za dyskryminacje to moje okreslenie niebędzie równą przesadą.
  Proszę o kontakt może jakoś możemy wspolnie zacząć propagować tolerancje, jednoczesnie przypominając o tradycjach i zasadach demokracji. Niechce budować murów czy getta dla homoseksualnych ale niech własnie oni nierobią do tego muru mocnego fundamentu!!!!!

 9. Natalia

  Równowaga i umiar-we wszystkim. Szacunek dla każdego, bez względu na wyznanie (lub nie), orientację seksualną, kolor skóry itd.
  A w szkole uczmy potrzebnych kompetencji, jak choćby umiejętność współpracy, rozwiązywania problemów (dialogu), empatii i rozwijajmy indywidualne zdolności:)

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.