Dzień dziecka

Fot. Archiwum

Piknik rodzinny
BRZÓZA KRÓLEWSKA W niedzielę z okazji Dnia Dziecka od godz. 15 na stadionie zaplanowano piknik rodzinny z mnóstwem atrakcji takich jak.: dmuchane zjeżdżalnie, zamki, trampoliny, watę cukrową i inne atrakcje. Ok. godz. 22 odbędzie koncert zespołu SOLARIS. Jako support zagra DJ Marx. Wstęp na koncert: 10 zł.

Dzień Dziecka
DĘBICA. W piątek o godz. 16 w parku przy DK “Śnieżka” odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. W programie: występy artystyczne, dmuchana zjeżdżalnia, zabawy, konkursy z nagrodami, wata cukrową i lody. Wstęp wolny.

“Mali i duzi…”
JASŁO. W poniedziałek w parku miejskim, MBP przedstawi program “Mali i duzi z uśmiechem na buzi” w ramach  11 Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

Giełda Motocyklowa
KACZARNICA K. CZUDCA. W sobotę w ośrodku Kaczarnica rusza wspaniała 2-dniowa zabawa dla dzieci i dorosłych lubujących się w motocyklach. Wszystko to za sprawą kolejnej w tym roku odsłony Podkarpackiej Giełdy Motocyklowej. Na milusińskich będzie czekała moc atrakcji i niespodzianek a wśród nich wyścigi na quadach (z nagrodami) dla dzieci od lat 8 po specjalnie przygotowanym, bezpiecznym torze, przejażdżki na motocyklach z kierowcami, strzelnica dla dzieci z maskotkami oraz malowanie buziek w namiocie indiańskim. Wieczorem zaplanowano ognisko z pieczeniem kiełbasy i biesiadowanie przy gitarze. Od południa do wieczora będą grały zespoły muzyczne. Patronat nad oprawą motocyklową zapewnia klub motocyklowy Route 18 z Lublina.

Wodne atrakcje
KOLBUSZOWA. W sobotę, w godz.: 10-14 pływalnia kryta “Fregata” zaprasza na Wodny Dzień Dziecka. W programie: mecz piłki wodnej, konkurs w zjeździe w zjeżdżalni, mecz koszykówki wodnej i Aqua Aerobik. Na wszystkich uczestników zabawy czekać będą słodycze. Wstęp 2 i 4 zł.

Dla najmłodszych
MIELEC. W niedzielę za Miejską Biblioteką Publiczną odbędzie się cykl imprez w ramach Dnia Dziecka. Jedną z atrakcji będzie Mobilny Park Edukacyjny (kołyska Newtona, kalejdoskop nieskończoności, koła magiczne, świat pod stopami, wir wodny, tuby telefoniczne, peryskop, i inne ciekawostki). Będą też Animacje Dziecięce: zielone miasteczko (magiczny tunel, kangurkowo, drewniane układanki, mydlane szaleństwo baniek), kącik małego artysty, fabryka magicznej, hulajnogi, balonowe zoo i dziecięcy salon piękności. W godz. 18-19 wystąpią zespoły taneczne i laureaci konkursów piosenki, a o godz. 19 zabrzmi Dyskoteka Małego Człowieka.

Taneczny Dzień Dziecka
PRZEMYŚL. W sobotę w hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Impreza rozpocznie się o godz. 10.

Piknik rodzinny
PRZEMYŚL. Piątkowy piknik organizowany przez Zarząd Osiedla nr 5 “Salezjańskie” rozpocznie się o godz. 17. w Szkole Podstawowej nr 5. W programie znalazły się takie atrakcje jak: turniej szachowy, konkurs wokalny, pokazy służb mundurowych i medycznych, dmuchane zjeżdżalnie, przejażdżki konne, malowanie twarzy oraz karaoke. Będzie można wziąć udział w różnych konkursach, min. organizowanych przez straż pożarną i policję, plastycznym, fotograficznym czy na najlepszy strój kibica. Wstęp wolny.

Koncert dla najmłodszych
PRZEMYŚL. W środę o godz. 9. i 11. w sali sportowo-widowiskowej POSIR odbędzie się koncert “Bajkowe melodie”. Najpopularniejsze piosenki z bajek takich jak Gumisie, Mała Syrenka czy Pszczółka Maja zaśpiewają Agnieszka Koziarowska i Mateusz Ziółko. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej oraz zespół jazzowy. Wstęp wolny.

Atrakcje na placu zabaw
RADYMNO. W piątek o godz. 16. na placu zabaw Przedszkola Samorządowego rozpocznie się impreza dla maluchów. Malowanie twarzy, wspólne śpiewanie, czytanie bajek, puszczanie baniek mydlanych – to tylko kilka z licznych atrakcji przewidzianych w programie. Wstęp wolny.

Festyn Rodzinny
RZĘDZIANOWICE, k. Mielca. W niedzielę, o godz. 15 na stadionie “Rzędziana” rozpocznie się Festyn Rodzinny. W programie: gry, zabawy i konkursy, występy uczniów miejscowej podstawówki, popisy grup tanecznych z dębicko – ropczyckiej szkoły tańca EL-BO, zabawa taneczna z zespołem Kalifornia, szczudlarze, malowanie twarzy, pokaz samochodów straży pożarnej, zjeżdżalnie – dmuchańce, mała gastronomia. Wstęp wolny.

Kraina zabawy
RZESZÓW. W Millenium Hall Dzień Dziecka potrwa od piątku do niedzieli. Centrum zamieni się w bajkową krainę Pinokia. Dzieci będą mogły bezpłatnie korzystać z nadmuchiwanego placu zabaw, euro bungee oraz uczestniczyć w konkursach, zabawach rekreacyjnych czy warsztatach plastycznych oraz obejrzeć występ grupy Kornele (w niedz. o godz. 16:30). Główną sobotnią atrakcją o godzinie 17. będzie bal przebierańców. Z okazji Dnia Dziecka PGE Marma Stal Rzeszów dla wszystkich dzieci (do 15 lat) ufundowała darmowe wejściówki na zawody żużlowe w dniu 3 czerwca. Będzie można je odebrać w dniach 1, 2, 3 czerwca w kasach sklepów w Millenium Hall.

Niedziela dla rodziny
RZESZÓW W niedzielę na rynku odbędzie się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dziecka. Uroczystości rozpocznie msza święta o godz. 12.15 w Kościele św. Krzyża. Już o 13.15 na ul. 3 maja będzie można spróbować co rok dłuższej Papieskiej Kremówki, przygotowywanej przez Rzemiosło. O godzinie 14 na rynku zacznie się zabawa skierowana do całych rodzin. Będą gry, zabawy, konkursy, przejazd bryczkami, prezentacja motocykli z jazdą ulicami miasta, zjeżdżalnia, zostanie też rozdane 3000 paczek dla dzieci. Nie braknie występów akrobatycznych, tanecznych i muzycznych zespołów dziecięcych i młodzieżowych. O godzinie 16.45 ulicami miasta od sanktuarium Pani Rzeszowa do rynku przejdzie Marsz Dla Życia i Rodziny. Zabawa potrwa do godziny 21. Zakończy ją apel Jasnogórski. Imprezę pod hasłem “Bądźmy Razem” rodzinny festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka na Rynku w Rzeszowie po raz 20.organizuje Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

Występy i zabawy
SĘDZISZÓW MŁP. W niedzielę, o godz. 15 na placu zabaw przy delikatesach FRAC na Osiedlu Młodych odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka. W programie: występy artystyczne uczniów Szkoły Podstawowej nr 3, przedszkola nr 2, grupy “Blues” oraz Zespołu Pieśni i Tańca “Rochy”. Będą też konkursy i zabawy dla dzieci, a także dmuchańce i zjeżdżalnie. Wystąpi również kapela podwórkowa “Paka Sędzisza”. Wstęp wolny.

Zawody wędkarskie
WERYNIA. k. Kolbuszowej. W niedzielę o godz. 8 na stawach w Werynii rozpoczną się zawody wędkarskie dla dzieci do lat 14. Organizatorzy zapewniają słodycze, napoje i atrakcyjne nagrody. Wstęp wolny.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.