Dzieszko: – Prześwietlić przetarg na buspasy!

- Liczymy, że Urząd Zamówień Publicznych zbada okoliczności przetargu na projekt buspasów, w tym czy przez udział urzędniczki będącej żoną dyrektora firmy je projektującej nie doszło do naruszenia przepisów - mówi Ireneusz Dzieszko.

RZESZÓW. Coraz więcej sprzeczności wyłania się z dokumentów Urzędu Miasta.

Kolejne rozbieżności w odpowiedziach uzyskanych z rzeszowskiego ratusza wytyka ludziom Ferenca Ireneusz Dzieszko z Prawicy Podkarpackiej.

Do prezesa Urzędu Zamówień Publicznych skierował pismo w sprawie prześwietlenia przetargu na projekt buspasów, a prezydentowi postawił ultimatum: albo Ferenc zlikwiduje w ciągu 30 dni buspas, albo sprawą zajmie się sąd.

Postawione w ubiegłym tygodniu żądanie wycofania się Urzędu Miasta z zarzutów rozpowszechniania przez Prawicę Podkarpacką nieprawdziwych informacji o programie transportowym nie zostało spełnione.

Więcej w Super Nowościach

Krzysztof Kuchta

do “Dzieszko: – Prześwietlić przetarg na buspasy!”

 1. ttt

  @kevin a kim ty jesteś?
  to czy partia ma 3 czy 100 członków mało mnie interesuje, najważniejsze, że przynajmniej próbuje walczyć z „wielkimi”
  Czy tylko „wielcy politycy” mają prawo coś powiedzieć, skrytykować?
  Jak tak to może na polecenie Ferenca oddaj mu wszystkie swoje dobra i skocz z bloku na główkę aby wszystkim żyło się lepiej.

 2. kevin

  Kto to jest ten Dzieszko? Skąd tyle szumu wokół grupki kilku osób? Co to jest prawica podkarpacka? Ilu liczy członków? Trzech?

  • Rzeszow

   Tadziu podaj sie do dymisji. Twoj czas juz minąl ludzie widzą, ze nie potrafisz rządzic, a Twoje przekrety zaczynaja widziec swiatło dzienne.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.