Dziś koncert Susanne Vega

Susanne Vega

RZESZÓW. Dziś, tj. 4 lipca, wyjątkowe wydarzenie Pre-opening Millenium Hall Square. Gwiazdą wieczoru będzie Suzanne Vega, natomiast supportami amerykańskiej artystki będą finaliści pierwszej polskiej edycji „X Factor”: zwycięzca programu, niepokorny Gienek Loska, wyrazisty Michał Szpak, a także romantyczna Ada Szulc.

Organizatorzy zapraszają od godz. 18.30. Koncerty finalistów „X Factor” rozpoczną się już ok. godz. 19.30. Suzanne Vega pojawi się na scenie po godz. 21.
Organizatorzy informują także, że istnieje możliwość bezproblemowego skorzystania z parkingów przy sąsiadujących ulicach Rejtana i Kopisto, a także przy osiedlu Nowe Miasto. Ze względu na nieprzewidywalną pogodę sugerowane są parasole, które będzie można wnieść na teren koncertu. Po koncercie zaplanowane jest specjalne afterparty w klubie LIVE.

Pre-opening Millenium Hall Square to przetarcie szlaku przed październikowym otwarciem największego centrum rozrywkowo-handlowego na Podkarpaciu. Impreza z udziałem Suzanne Vega jest pierwszym z wydarzeń kulturalnych w Millenium Hall.

Specjalna pula biletów na to wydarzenie będzie dostępna w sprzedaży, w kasie przed wejściem na koncert.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.