Edyta Bartosiewicz powraca po 15 latach

Fot. MWMedia

Jedna z największych gwiazd polskiego rocka Edyta Bartosiewicz (48 l.), zakończyła nagrywanie nowej płyty. Jest to pierwszy od 15 lat album studyjny piosenkarki.

– To moment dla mnie wyjątkowy – napisała na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Edyta Bartosiewicz. – Mogę w końcu podzielić się z Wami czymś dla mnie naprawdę ważnym. Siedzę w domu i słucham tego, co wydarzyło się w studio. 13 zgranych numerów… Cała płyta – dodała artystka, której ostatni album „Wodospady” ukazał się w 1998 r.
Znana z perfekcjonizmu Edyta Bartosiewicz nie kryje zadowolenia z efektów prac nad nowymi utworami i o nadchodzącej płycie pisze: – Najpiękniejsza, jaką kiedykolwiek nagrałam.

Gwiazda nie omieszkała podziękować swej wiernej publiczności, która cierpliwie czeka od lat na jej premierowe nagrania. – Dziękuję Wam za wszystko, za to, że nigdy we mnie nie zwątpiliście. Tak, jak ja nie zwątpiłam nigdy w siebie – napisała.

Powrót Bartosiewicz zapowiadany jest od lat. Przerwa w działalności spowodowana była utratą głosu. Artystka mozolnie pracowała nad odzyskaniem dawnej sprawności wokalnej i w ostatnich paru latach zdołała dać kilka koncertów, a nawet nagrała jedną nową piosenkę do filmu „Kubuś i przyjaciele”.

Pytanie tylko, czy na powrót nie jest już za późno?

PAP Life, anja

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o