Ekipa filmowa „Ojca Mateusza” wraca na plan

Ekipa filmowa chce skorzystać z wiosennej aury i nakręcić sceny do serii, którą widzowie zobaczą jesienią. Fot. Bogdan Myśliwiec

SANDOMIERZ. Miłośnicy serii o detektywie w sutannie mają szansę podejrzeć filmowców na planie serialu.

Kolejni bohaterowie i kolejni popularni aktorzy przyjeżdżają do Sandomierza, by wziąć udział w zdjęciach do najnowszych odcinków serialu o ojcu Mateuszu. Prace rozpoczynają się 22 kwietnia.

Ekipa filmowa „Ojca Mateusza” już kolejny raz zapowiedziała się w Sandomierzu. Produkcja serialu zaplanowała trzy dni zdjęciowe w dniach od 22 do 24 kwietnia. A z tego, co udało nam się dowiedzieć, kręcone będą głównie sceny plenerowe, więc wszyscy, którzy śledzą przygody księdza z detektywistycznym nosem, będą mogli zobaczyć, jak wygląda praca przy serialu.

– Ekipę filmową będzie można spotkać między innymi przy Collegium Gostomianum, w okolicach Bazyliki Katedralnej, przy Podwalu Dolnym, Rynku Starego Miasta i kościele św.  Jakuba – informuje sandomierski magistrat.

Kogo będzie można spotkać przed kamerami? – Na planie zdjęciowym, oprócz odtwórców głównych ról – Artura Żmijewskiego, Michała Pieli, Piotra Polka i Kingi Preis, pojawią się również inne znane postaci polskiego kina. W zdjęciach do kolejnych odcinków wezmą udział m.in.: Marcin Tyrol, Anna Cieślak, Maricn Bosak, Katarzyna Kwiatkowska, Ryszard Ronczewski, Karolina Nowakowska, Tadeusz Pluciński, Marek Włodarczyk – informują urzędnicy.

Małgorzata Rokoszewska

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o