Ekonomiści przyjęli zaproszenie Kaczyńskiego

WARSZAWA. Ekonomiści zadeklarowali chęć udziału w debacie zaproponowanej przez Jarosława Kaczyńskiego nt. propozycji gospodarczych PiS.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zaproponował w piątek, by 24 września odbyła się konferencja z udziałem ekonomistów i przedstawił listę zaproszonych ekspertów. Nie zaprosił na nią  ministra finansów Jacka Rostowskiego, gdyż, jak wyjaśnił , nie przypomina sobie poważnego wystąpienia ministra.

Wśród zaproszonych do debaty ekonomistów znaleźli się także: Leszek Balcerowicz, Marek Belka, Grzegorz Kołodko (nie przyjął zaproszenia), Zyta Gilowska, Jerzy Hausner i inni.

Źródło: Radio ZET/ps

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
K.Bimbałaradca prawnyasd Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
radca prawny
Gość
radca prawny

Nie zaprosił na nią ministra finansów Jacka Rostowskiego, gdyż, jak wyjaśnił , nie przypomina sobie poważnego wystąpienia ministra.
Mimo wszystko jako przedstawiciela MF nalezy sie zaproszenie dla pana Ministra. Nie zaproszenie takiej osobistosci to WYRAZ CHAMSTWA i braku wychowania.

K.Bimbała
Gość
K.Bimbała

Panie rajco -g…o prawda, do rozmowy na temat dotyczący POLAKÓW potrzeba rozważnych kulturalnych ekonomistów nie oferm dbających o swoje synekury i ponadto umiejące rozmawiać , a nie bagatelizować i ubliżać na każdym kroku. Rostowski podczas swoich przemówień sejmowych zachowywał się w stosunku do każdego przedmówcy z PIS-u z wielka pogardą i kpina, nawet do v-ce prezes Szydło , która nigdy nie przemawiała agresywnie. Cham zaś chamem pozostanie na wieki wieków amen!.

asd
Gość
asd

słuszna decyzja Rostowski to kłamca, w wolnej Polsce powienien być rozszczelany za grabierz majątku narodowego :D