Ekonomiści przyjęli zaproszenie Kaczyńskiego

WARSZAWA. Ekonomiści zadeklarowali chęć udziału w debacie zaproponowanej przez Jarosława Kaczyńskiego nt. propozycji gospodarczych PiS.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zaproponował w piątek, by 24 września odbyła się konferencja z udziałem ekonomistów i przedstawił listę zaproszonych ekspertów. Nie zaprosił na nią  ministra finansów Jacka Rostowskiego, gdyż, jak wyjaśnił , nie przypomina sobie poważnego wystąpienia ministra.

Wśród zaproszonych do debaty ekonomistów znaleźli się także: Leszek Balcerowicz, Marek Belka, Grzegorz Kołodko (nie przyjął zaproszenia), Zyta Gilowska, Jerzy Hausner i inni.

Źródło: Radio ZET/ps

do “Ekonomiści przyjęli zaproszenie Kaczyńskiego”

 1. radca prawny

  Nie zaprosił na nią ministra finansów Jacka Rostowskiego, gdyż, jak wyjaśnił , nie przypomina sobie poważnego wystąpienia ministra.
  Mimo wszystko jako przedstawiciela MF nalezy sie zaproszenie dla pana Ministra. Nie zaproszenie takiej osobistosci to WYRAZ CHAMSTWA i braku wychowania.

  • K.Bimbała

   Panie rajco -g…o prawda, do rozmowy na temat dotyczący POLAKÓW potrzeba rozważnych kulturalnych ekonomistów nie oferm dbających o swoje synekury i ponadto umiejące rozmawiać , a nie bagatelizować i ubliżać na każdym kroku. Rostowski podczas swoich przemówień sejmowych zachowywał się w stosunku do każdego przedmówcy z PIS-u z wielka pogardą i kpina, nawet do v-ce prezes Szydło , która nigdy nie przemawiała agresywnie. Cham zaś chamem pozostanie na wieki wieków amen!.

 2. asd

  słuszna decyzja Rostowski to kłamca, w wolnej Polsce powienien być rozszczelany za grabierz majątku narodowego :D

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.