Eliminacje do „Jaka to melodia”

TARNOBRZEG. Znasz dużo piosenek? Spróbuj swoich sił w „Jaka to melodia?”.

Jeśli lubisz śpiewać i znasz nie tylko polskie, ale i zagraniczne przeboje, to stajesz przed szansą, której nie możesz przegapić. W najbliższą środę, 16 lutego, w sali kameralnej Tarnobrzeskiego Domu Kultury odbędą się eliminacje do popularnego programu telewizyjnego „Jaka to melodia?”.

„Jaka to melodia?” to światowy megahit realizowany w oparciu o amerykańską licencję. Teleturniej opiera się na prostych regułach. Trzech zawodników odgaduje przeboje na podstawie kilku nut. Za odgadnięte tytuły wygrywają pieniądze, a ten kto uzbiera ich najwięcej przechodzi do kolejnej rundy. Najlepszy gracz odcinka dostaje się do finału, w którym do wygrania jest 10 tys. złotych, a w finałach miesiąca samochód.

Polska wersja show to wielkie widowisko, w którym dodatkowo występują znane polskie i zagraniczne gwiazdy świata muzyki oraz tancerze.

Pierwszych 12 pilotażowych odcinków polskiej wersji teleturnieju zarejestrowano w czerwcu 1997 r. Po ich emisji prowadzenie programu powierzono Robertowi Janowskiemu, który do dziś jest jego gospodarzem i któremu teleturniej przyniósł ogromną popularność.

Pierwszy odcinek „Jakiej to melodii?” TVP1 wyemitowała 4 września 1997 r. Wkrótce stał się hitem – w wieczór sylwestrowy 1998 r. oglądało go niemal 8,2 mln widzów! Początek przesłuchań w Tarnobrzeskim Domu Kultury w środę, 16 lutego o godz. 15.

Małgorzata Rokoszewska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments