Elizabeth Hurley się rozwodzi

Brytyjska aktorka Elizabeth Hurley wkrótce zostanie rozwódką. Gwiazda postanowiła na dobre rozstać się ze swoim mężem, indyjskim milionerem Arunem Nayarem.

Modelka i aktorka złożyła już dokumenty rozwodowe w sądzie w Londynie. Jako powód swojej decyzji Hurley podała “niedorzeczne zachowania męża”.

Aktorka znana z filmu “Austin Powers” i przedsiębiorca z branży tekstylnej pobrali się w 2007 roku. Pół roku temu 45-letnia Hurley ogłosiła za pośrednictwem Twittera swoją separację ze starszym o rok mężem. Wówczas w brytyjskich mediach krążyły plotki o romansie aktorki z żonatym australijskim krykiecistą Shanem Warne. Aktorka potwierdziła potem te spekulacje tłumacząc jednak, że związała się ze sportowcem gdy była już w separacji z mężem.

W ostatnich miesiącach Hurley kilkakrotnie pojawiała się publicznie w towarzystwie Warne, który także złożył już pozew o rozwód. Tymczasem, Nayar spotyka się obecnie z 25-letnią modelką Kim Johnson.

Małżeństwo z Nayarem było pierwszym dla Hurley, która ma na swoim koncie 13-letni związek z brytyjskim gwiazdorem Hugh Grantem. Aktorka ma także 8-letniego syna Damiana z byłym partnerem, amerykańskim biznesmenem Stevenem Bingiem.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments