Elizabeth Hurley zaręczona

Aktorka i modelka, Elizabeth Hurley, wkrótce znów wyjdzie za mąż. Brytyjska gwiazda zaręczyła się z krykiecistą Shanem Warnem.

Hurley i Warne zaczęli się spotykać pod koniec ubiegłego roku, niedługo po jej rozstaniu z mężem, indyjskim milionerem Arunem Nayarem. Hurley i Nayar oficjalnie rozwiedli się w czerwcu tego roku.

Teraz 45-letnia gwiazda filmu „Austin Powers” przygotowuje się, by niedługo znów stanąć na ślubnym kobiercu. Jak donosi brytyjski dziennik „Daily Mail”, australijski sportowiec oświadczył się jej w miniony weekend podczas wypadu do Szkocji na mistrzostwa w golfie Alfred Dunhill Links Championships.

- Shane poprosił ją, by została jego żoną przy podczas kolacji w restauracji, w obecności wielu ludzi. Wokół siedziało wiele sławnych osób, w tym dawnych graczy w golfa. Shane nie ukląkł przed nią, ale gdy inni goście usłyszeli, że się zgodziła, wstali i zaczęli bić brawo” – zdradziła jedna z osób obecna przy tym wydarzeniu.

Małżeństwo z Shanem będzie drugim dla Hurley. Gwiazda ma na swoim koncie także ponad 13-letni związek z brytyjskim gwiazdorem Hugh Grantem. Aktorka jest matką 8-letniego syna Damiana z byłym partnerem, amerykańskim biznesmenem Stevenem Bingiem.

PAP, tz

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.