Emerytur nie odpuścimy!

Wojciech Buczak (pierwszy z lewej) i Stanisław Ożóg przekonywali wczoraj, że nie składają broni w walce z planami podwyższenia wieku emerytalnego Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Przegraliśmy bitwę, ale nie wojnę – uważają działacze PiS i “Solidarności”

Podkarpaccy politycy prawicy zapowiadają, że mimo odrzucenia przez Sejm wniosku o referendum w sprawie wydłużenia wieku emerytalnego, nie zamierzają składać broni. Zapowiadają podjęcie działań, które uniemożliwiłyby wprowadzenie w życie rządowych pomysłów.

Szef rzeszowskiej “Solidarności” Wojciech Buczak mówił w czasie wczorajszej konferencji prasowej, że rząd dysponując większością w Sejmie, zlekceważył zdanie dwóch milionów Polaków, którzy podpisali się pod wnioskiem o referendum. Sugerował też, że władza dążyła do konfrontacji w czasie piątkowej manifestacji pod parlamentem, gdzie wśród dwudziestu tysięcy demonstrantów znalazło się ok. 1,5 tysiąca związkowców z Podkarpacia.

Więcej w Super Nowościach

Szymon Jakubowski

do “Emerytur nie odpuścimy!”

 1. D69

  Przegraliście jak złotko te emerytury,na nic wasze bitwy i walki a w nastepnej kadencji to i wy przegracie az milo bedzie PISanki malowane ,hehe.Widzialem jak pojechali do stolicy na manifestacje,ledwo wyjechali juz karton w…. poszedl w żoładki a wrocili nawaleni jak swinie,chołota PISankowa

 2. AT

  Panie Buczak Pan się weź do roboty a nie biegaj między partiami za wysoką pensję związkowca. Rząd nie ZLEKCEWAŻYŁ ludzi ponieważ wniosek obywatelski poddał pod głosowanie. Tak trudno to zrozumieć! Pytanie było bez sensu a ciekawostką jest to, że w miarę rozwoju sytuacji wnioskodawcy nie pokusili się o zmianę pytania przez dołożenie np. ale będziesz miał za to większą emeryturę. Ciekawe co!

 3. xyz

  Proponuję by wyborcy PO i PSL pracowali do 67 roku życia….Kobiety też, bo jako feministki na pewno są za równouprawnieniem… ;-)

 4. ROMAN

  no tak ONO sobie ludzie sobie ile to lat trwa od 1945 roku – a tak 67 – a no właśnie stąd ta cyfra !

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.