Emma Watson singielką przez sławę?

Brytyjska aktorka Emma Watson uważa, że jest sama przez swoją sławę. Gwiazda twierdzi, że jej popularność odstrasza i onieśmiela potencjalnych partnerów.

Gwiazda serii filmów o Harrym Potterze obecnie z nikim się nie spotyka. Aktorka wyznała, że nie ma zbytniego powodzenia u mężczyzn, ponieważ trudno jest im się odnaleźć w jej świecie.
– Pytam moich przyjaciół: “Dlaczego on nie oddzwonił? Dlaczego nikt mnie nie zaprasza na randki?”. A oni na to: “To pewnie dlatego, że ich onieśmielasz”. To musi być moja sława, która stanowi coś w rodzaju muru. To musi być ten cały cyrk wokół mnie, bo trudno mi uwierzyć, żebym to ja sama była aż tak onieśmielająca – oznajmiła 21-letnia aktorka.

Watson przyznała także, że ma dosyć mężczyzn, którzy próbują jej zaimponować odniesieniami do jej roli w produkcjach o Harrym Potterze. – Ciągle słyszę teksty w stylu: “Masz magiczną różdżkę?” Albo podchodzą do mnie i pytają: “A gdzie jest Harry?”. Czasem przez to, że czują się nieswojo w moim towarzystwie, czują, że muszą mnie czymś zaskoczyć. Wiedzą kim jestem, a mimo to pytają mnie: “Jak tam idą te filmy o Narnii?”. Obecnie jestem sama – przyznała gwiazda.

Watson była w przeszłości związana z brytyjskim rockmanem Georgem Craigiem i finansistą Jayem Barrymorem.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments